Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) „2 grupės“ atkrintamosiose varžybose liko tik viena nežinoma ketvirtfinalio dalyvė. Ji paaiškės rytojaus susitikime tarp „Vilniaus kolegijos-2“ bei „Brolių šaunuolių“ krepšininkų.

„Balto link“ krepšininkai ir antrose varžybose įveikė „reUnited“ ekipą. Šįkart jie iškovojo pergalę 93:84 ir kitame etape susitikis su „Kolegomis“.

Aikštės šeimininkai „reUnited“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir per 4 minutes išsiveržė į priekį 15:2. Nors ketvirčio pabaigoje „Balto link“ ir priartėjo prie oponentų (16:20, 21:25), tačiau jie tuoj pat vėl nutolo (37:26).

25-ąją rungtynių minutę „reUnited“ pirmavo 56:47, tačiau 28-ąją priekyje jau buvo „Balto link“. Ketvirto kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai išlygino rezultatą 66:66, tačiau oponentai netrukus vėl nutolo ir išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Naudingiausias nugalėtojų ekipoje buvo Tadas Markilevičius (26 tšk., 11 atk. kam., 5 rez. perd.). 25 taškus įmetė Stanislavas Saverinas, 16 - Rimantas Ravaitis, 11 - Arvydas Ūsaitis.

Rezultatyviausias aikštėje buvo „reUnited“ narys Mindaugas Liulys (28 tšk.). Gediminas Narkevičius surinko 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Audrius Kilšauskas (9 atk. kam., 4 blk.) - 11.

„TOP16“ lyderiai reguliarųjį sezoną baigė pergale

„Centrum Vitaminai“ paskutinėse varžybose tik po atkaklios kovos 79:75 įveikė „Frans Maas-Kumštis“ krepšininkus. Visas varžybas buvo itin „banguotos“ - vienai ekipai išsiveržus į priekį, kita atsakydavo spurtu.

„Frans Maas-Kumštis“ rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 6:2, bet tuoj pat „Centrum Vitaminai“ jau buvo priekyje 14:7. Dar nepasibaigus pirmajam kėliniui „Kumštis“ priartėjo prie oponentų, o minimalus tai vienos, tai kitos ekipos pranašumas laikėsi beveik iki antrojo kėlinio pabaigos.

19-ąją rungtynių minutę po 4 Vitalijaus Podgaiskij bei 2 Povilo Staigio taškų CV atitolo 40:35, bet dar po keturių minučių priekyje jau buvo „Frans Maas-Kumštis“ (48:44). Tik ketvirtojo kėlinio pradžioje CV sugebėjo rezultatą persverti savo naudai (68:67). „Kumščio“ krepšininkai likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos priartėjo 71:72, tačiau išsiveržti į priekį nesugebėjo, o „Centrum Vitaminai“ šventė 19-ąją pergalę.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Darius Balžekas (19 tšk.). 18 taškų, 12 atkovotų kamuolų bei 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo Vitalijus Podgaiskij. 16 įmetė Aurimas Špiliauskas.

„Frans Maas-Kumštis“ ekipoje penki krepšininkai įmetė daugiau negu 10 taškų: Rokas Anuškevičius (17 tšk.), Edgaras Matusevičius (14 tšk.), Paulius Zdanavičius (13 tšk.), Karolis Bliudžius (11 tšk.) ir Vytautas Špokauskas (11 tšk.).

Su maku reiktu pagarbiau kalbeti :)
2006-03-31
he he, maku - pastovus ziurovas :)
2006-03-29
kai su broliais zaidet, buvau pirmose ir trciose varzybose... :D gerai pamenu kad buvau kai su Hefestu zaidet...hmz...kai laimejot pries Versus irgi buvau... :)
2006-03-29
geras atsakymas.. gaila neatkreipiau demesi kas ten pas mus pastovus ziurovas;)
2006-03-29
kazkodel tokia nuojauta buvo, ir ji pasiteisino... :)
o as busiu tas kur visada varzybas stebi.. :)
2006-03-29
kodel manei kad as esu as?:D ir beja, kas pats busi?:)
2006-03-29
+1
nieko...kazkodel taip ir galvojau kad #8... :)
ziuresim kaip pirmadieni kovosit su Hefestu... :D tik gajla kad negalesiu atvaziuot paziureti...
2006-03-29
8, o ka?
2006-03-29
manau US ir antra karta iveiks Versus'a...ir serija bus 2-0... :)
studentelis, tai kuriuo nr zaidi? :)
beje, top16 jau visos 8 atkrintamuju komandos aiskios, ir dvi kurios tikrai iskrenta... :)
2006-03-28
o taip prastai BC Versus sulose?:|
2006-03-28
niu ka hefesto eile :)
2006-03-27
Rungtynes neblogos buvo, bet visgi abi komandos dare nemazai zaidybinio broko:) Kaip tapo iprasta siemet rungtynese pries lyderius (visus esancius auksciau) gaunam i skura vos keliais taskais. Daugiau tai negali kartotis:)
2006-03-27
-1
vap
Nemačiau varžybų, bet tikrai neblogos turėjo būti. Nu ką laukiam tikrai intriguojančių TOP16 atkrintamųjų :)