Savaitgalį gėdingą pralaimėjimą 58:100 Panevėžyje patyrę „Kėdainių Triobet“ (3-8) krepšininkai trečiadienio vakarą reabilitavosi Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namie 68:63 (20:9, 14:18, 23:14, 11:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-5) krepšininkus.

Visas rungtynes pirmavę aikštės šeimininkai varžovams priartėti leido tik paskutinėmis mačo minutėmis. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui po Mariaus Valukonio dvitaškio kėdainiškiai įgijo 18 taškų pranašumą (61:43) ir ėmė galvoti apie pergalę.

Varžovų klaidas ir netaiklius metimus sėkmingai išnaudoję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai spurtavo 15:4, tačiau susitikimo baigties pakreipti sau naudinga linkme nespėjo.

„Kėdainiai Triobet“: Marius Valukonis 16. Vytenis Jasikevičius 11, Davidas McClure'as 8 (12 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Eimantas Bendžius 16 (8 atk. kam.), Trevonas Hughesas 14, Saulius Kulvietis 10, Nobley Leroy 9.

aaz
to ziurovas

tiesiog panevezys buvo stipresni, zaistu ve ir vel butu aplosti:)
2012-01-12
:)
Zygiui zaist nebeduoda normaliai tai ir gauna grybai... :) treneriui reike susimastyti, kol buvo juodas traumuotas ir zygis zaisdavo po 35 min nebuvo nei vieno pralaimejimo :) tep ka mastykit ka noryt :)
2012-01-12
stebejes
kedainiai sulose neispudingai su ju super-duper treneriu,pasvalys-tragiskai.bet,jei butu buvus dar bent minute laiko,pasvalys butu triumfaves...
2012-01-12
to ziurovas
pralose del to jog buvo ziauriai pavarge is po vakaryksciu rungtyniu kurias laimejo pries nagli, o tas faktas kad buvo be rungtyniu beveik 3savaites nepadejo taip staigiai is eiles zaist dvi rungtynes, ir tiesiog lyderiai buvo pavarge ir tas matesi statistikoje.