Žydrūnas Ilgauskas pelnė beveik pusę komandos taškų per papildomą laiką, o Klivlendo „Cavaliers“ (41 pergalė – 29 pralaimėjimai) žengė dar vieną žingsnį atkrintamųjų varžybų link. Praėjusią naktį „Cavaliers“ išvykoje po pratęsimo 104:102 (21:22, 24:25, 19:20, 27:24, 13:11) įveikė Hiustono „Rockets“.

Ž.Ilgauskas per pratęsimą pelnė 6 taškus ir buvo vienas svarbiausių „Cavaliers“ pergalės kalvių. Jis pradėjo pratęsimą pelnydamas 4 taškus, tačiau tuo pačiu atsakė ir jo oponentas Yao Mingas. Visgi LeBronas Jamesas įdėjo į krepšį, o po Donyello Marshallo metimo skirtumas šoktelėjo iki 4 taškų – 99:95.

Šeimininkai priartėjo iki 99:101, tačiau likus 10 sekundžių L.Jamesas padarė viską, kad laisvas prie krepšio atsidurtų Ž.Ilgauskas. Šis lengvu dėjimu įtvirtino svečių pergalę.

Ž.Ilgauskas buvo vienas naudingiausių komandoje. Per 34 minutes jis pelnė 21 tašką (8/18 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 2 metimus, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Rockets“: Yao Mingas 27, Raferas Alstonas 22, Keithas Bogansas 18, Juwanas Howardas 12 (12 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36, Damonas Jonesas 22, Žydrūnas Ilgauskas 21, Donyellas Marshallas 12.