Blake'as Griffinas surinko dvigubą dublį
Nuotr. AP-Scanpix
Pro šalį ketvirtajame kėlinyje ir pratęsime mėtę Majamio „Heat“ (8-3) krepšininkai patyrė antrą skaudžią nesėkmę iš eilės. „Heat“ išvykoje 89:95 (24:21, 24:22, 21:27, 17:16, 3:9) nusileido Los Andželo „Clippers“ (5-3).

Dieną prieš tai „Heat“ pralaimėjo taip pat po pratęsimo, nusileidę „Golden State Warriors“.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 27 sekundes „Clippers“ pirmavo dviem taškais (86:84), tačiau LeBronas Jamesas pataikė dvi baudas iš keturių ir išlygino rezultatą.

Aidint sirenai Chrisas Paulas nepataikė iš vidutinio nuotolio ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomoje atkarpoje „Heat“ pataikė tik vieną metimą – Mario Chalmerso tritaškis priartino Majamio komandą iki taško (89:90). Tačiau paskutinius 5 taškus sumetę šeimininkai ir iškovojo pergalę.

Per ketvirtą kėlinį ir pratęsimą „Heat“ pataikė tik 5 metimus iš 22. Jamesas, Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas per šią atkarpą įmetė vos 3 metimus iš 15.

Majamio ekipa tragiškai atakavo ir nuo baudų metimo linijos. Komanda prametė net 14 baudų iš 33, o vien Jamesas nepataikė 8 metimų iš 17.

„Clippers“: Chrisas Paulas 27 (11 rez. perd.), Blake'as Griffinas (12 atk. kam.) ir Caronas Butleris po 20, Chauncey Billupsas 12.

„Heat“: LeBronas Jamesas 23 (7/19 metimų, 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Mario Chalmersas 18, Dwyane'as Wade'as 17 (6/17 metimų), Chrisas Boshas 16 (6/16 metimų, 11 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Los Angeles Clippers Miami Heat 95-89 stat »
Portland Trail Blazers Orlando Magic 104-107 stat »
Utah Jazz Los Angeles Lakers 87-90 stat »
Denver Nuggets New Jersey Nets 123-115 stat »
San Antonio Spurs Houston Rockets 101-95 stat »
New Orleans Hornets Oklahoma Thunder 85-95 stat »
Chicago Bulls Washington Wizards 78-64 stat »
Boston Celtics Dallas Mavericks 85-90 stat »
New York Knicks Philadelphia 76ers 85-79 stat »
Indiana Pacers Atlanta Hawks 96-84 stat »
Toronto Raptors Sacramento Kings 91-98 stat »

1 2  »
LeBrundukasSaunuolis lbj, 6 klaidos. Taip ir toliau, pasietu dar viena nba rekorda :-)

Geriau eik pasižiūrėk kiek dievukas Kobe daro klaidų :D
2012-01-12
-1
Būtų baudas sumetę ir būtų laimėję, bet ką padarysi, kitą sykį laimės :) Go Heat.
2012-01-12
-1
hmz
kazka hėat nemoka lemiamu momentu zaist, kad be lebron, wade na ir dar bosh nera daugiau kam rinkt tasku ir kam traukt komanda. Bet ir tie 3 zvaidzdes kazkodel netempia komandos.. turi kur tobulet iki svarbiausiu atkrintamuju varzybu, o jei ne, tai atkrintamosiose pasimatys ir heat kelias greit bus uzkirstas :)
2012-01-12
Na ir kas 3 pralaimejimai yra tik, bus ir pergaliu. Matosi kad visai komandai nelabai sekesi. Seip normaliai zaidzia miami tik james clutch ir wade zaidimas kai aiksteleje jis vienas is big 3 arba su boshu zaidzia, nesidalina kamuoliu visai ir meto jumpshotus kurie jam sunkiai sekasi, bet visvien siu metu komandos komplektacija tikrai geresne negu praeitu tai bus dar daug pergaliu.
2012-01-12
jamexxxxxtai turbut laimingiausia diena tday gyvenime kai jis gales uzstumt ant lebrono kad jis neimete baudu ir tt

Nesiruošiu aš ant jo nieko sakyt, visa komanda tragiškai baudas metė, negana to aš ir nesitikiu, kad jis rungtynių gale ką nors padarys, mane labiau nustebino wade'as ketvirto kėlinio gale nesistengęs imtis iniciatyvos, ko pasekoj overtime'as ir jau tada energingesni clippersai laimėjo.
2012-01-12
-1
Tikri lyderiai išryškėja tik rungtynių gale.
2012-01-12
-1
aaa
tačiau LeBronas Jamesas pataikė dvi baudas iš keturių ir išlygino rezultatą. Koks jis gali būt MVP jei nesugeba lemiamu momentų imest baudų. BAUDŲŲŲ!!! MJ su KOBE nežinau ar apskritai lemiamu momentu būtų baudas prametę:)
2012-01-12
-1
mikas
2.07 min. Wade: "jau geriau pataikyk sitas abi"
2012-01-12
-1
kai bent 50 procnetu savo metimu pataikyt James tai nebutu tu pralaimejimu. ar cia nuovargis jy kankina ar nesugeba suskaupt?
2012-01-12
2012-01-12
+2
LeBrundukas
Saunuolis lbj, 6 klaidos. Taip ir toliau, pasietu dar viena nba rekorda :-)
2012-01-12
-3
tai akd wade su jb nemeta beveik jie delioja,ir baudu pradejo nepataikyti:DD tai kur pataikis jei per zaidima vien dejimai arba is po kases:DD
2012-01-12
+1
Skaiciau Lowsono twiteri, ziauriai jis ten stume ant Lebrono :)
2012-01-12
-3
del ko ten treneris isbego i aikste gale? :D nesusitaike su dar vienu pralaimejymu ? :D
2012-01-12
-1
MD
didysis netikeliu trejatas :D Tikiuodi sita Miamio trijule niekada neiskovos ziedu!
2012-01-12
-5
dima
lakers gavo nuo ju tik per draugiskas varzybas, esu isitikines kad per rimtas varzybas clipatos gaus malku nuo lakersu.
2012-01-12
+1
clipers gerai irgi zaidzia, taigi nera cia ko stebetis, kad Heat pralaimejo. lakers fanai, net nerasykit, nes patys gavot malku nuo ju kaip reikia
2012-01-12
-3
Nėrkonori
Net ir su tokiu apgailėtinu procentu pataikydami Miami vos nelaimėjo.gaila,kad rimto cluch player nėra Heat'uose nes Wade negali pastoviai visko imt ant savęs o LBJ nera ir nebus toks kol nenueis pas kokį šamaną ekstrasensą psichoanalitiką ar hipnozės meistrą.ir dar.labai gaila kad jau daugokai rungtynių nugalėtojas sprendžiasi likus keliom sekundėm.JIE GI BIG3,JOMAJO! The Big things are comming!turi daužyt visus minimum 15taškų!teks labiau žiūrėt,kad pirmam po raunde negautų nuo Indianapolio:-)

--
2012-01-12
-1
lamiusMaciau rungtyniu pabaiga, grazus zadimas buvo :)

gražus??? gal žiūrėjau visai kitas rungtynes, bet paskutinės 5 ketvirto kėlinio ir 5 pratęsimo minutės buvo tragiškas žaidimas. nepataikyti metimai, nepataikytos baudos, pražangos puolime, žingsniai kurių teisėjai nemato ar nenori matyti, lipimai į medį, savanaudiškas žaidimas. galėčiau tęsti ir tęsti. šitų rungtynių pabaiga tikrai nepateks į NBA šlovės muziejų ;))