Carmelo Anthony kovodamas dėl kamuolio pasisuko čiurną ir savo ekipos pralaimėjimą Memfyje stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio
Nuotr. AFP-Scanpix
Niujorko „Knicks“ ekipos lyderis Carmelo Anthony Memfyje 83:94 pralaimėtame mače aikštėje praleido vos 20 minučių.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui čiurną pasitempęs puolėjas pats paliko aikštę ir vėliau joje nepasirodė. Iš pradžių Anthony išėjo į drabužinę, tačiau vėliau grįžo ant suolo.

Klubo medikai kol kas negali atsakyti, kiek rimta yra puolėjo trauma. Šiandien jam bus atliktas megnetinio rezonanso tyrimas, po kurio ir paaiškės, kiek laiko Anthony negalės rungtyniauti.

Prieš susižeisdamas čiurną Anthony pasisuko riešą. Per minutės pertraukėlę jo ranka buvo įtvirtinta įtvaru, tačiau nepaisydamas skausmo puolėjas liko aikštėje.

Mače su „Grizzlies“ Anthony per 20 minučių spėjo surinkti 14 taškų ir atkovoti 3 kamuolius. Šį sezoną jis vidutiniškai renka po 26,6 taško per rungtynes ir yra rezultatyviausias Niujorko ekipos žaidėjas.

@Array18
Sutinku , visiskas savanaudis , praeina 2 sec ir jau meta , na nesuprantu tokiu zaideju , ir kodel jie taip vertinami...
2012-01-13
Kuo toliau nuo tokiu zaideju,nuggets atsikrate jo iskart rezultatai,dabar knicks skandin su savo metimais kiekviena ataka... jokio noro laimeti jam,svarbu statistika...