Darius Griškėnas sėkmingai debiutavo Pakruojo „Merestos“ (10-15) ekipoje, tačiau ji Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nepasiekė pergalės. Dainiaus Bertulio auklėtiniai išvykoje 67:73 (10:23, 18:21, 22:14, 17:15) nusileido Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (17-8) žaidėjams.

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 19:5, o besibaigiant antrajam kėliniui jų persvara siekė 16 taškų (42:26). Svečiams dar pavyko sumažinti deficitą iki vienženklio, tačiau pakovoti dėl pergalės pritrūko laiko.

„Merestos“ krepšininkų Achilo kulnas buvo kova dėl kamuolių. Ją svečiai pralaimėjo 28:46.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė Griškėnas. Komandos naujokas per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/14 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, tačiau užsidirbo 1 bloką, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

„Nafta-Universitetas“: Evaldas Lengvinas 23, Julius Kazakauskas 15 (12 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis 12 (8 atk. kam.).

„Meresta“: Darius Griškėnas 18 (0/4 trit.), Simonas Slivka 14, Audrius Maneikis 12, Liudas Radavičius 8.

2012-01-14
Mldc, Grisa, tik duok tau laiko ir viska padarysi, ka reikia daryti. :)
2012-01-14
Darius tikrai LKL lygio zaidejas. Ne pagrindinis zaidejas, bet kaip atsarginis butu geras ir naudingas tikrai, zaisdamas po 15 - 20 min sumestu po 8 - 10 tasku drasiai
2012-01-13
+1
MindaugsGriska!!

jis parodys ka gali! Visi, kuriems neduodavo laiko,jo gave,kaip startiniai,zaidzia-normaliai.O tai nereiskia,kad LKL per silpni!