Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) čempionate patyrė „Mažeikių“ (15-11) ekipa. Aloyzo Rudžio auklėtiniai išvykoje 74:84 (21:15, 22:22, 9:22, 22:25) nusileido Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ (15-11) krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes kauniečiai pirmavo tik 3 taškų skirtumu (53:50), bet tuomet spurtavo 10:2 bei įgijo dviženklį pranašumą – 63:52.

„Mažeikiai“: Parrishas Brownas 25, Janas Jurgo 12, Dainius Vaitelis 10.

„Žalgirio-Sabonio mokykla“: Tauras Jogėla 17, Simonas Kymantas 16 (16 atk. kam.), Tomas Dimša 12.

16 Gargždų Gargždai-Bremena 26 6 20 4 9 -213

Aj, aj, aj, panikino gražią Mažeikių pergalių seriją. Nu nieko, reikia ir jaunus žaidėjus pamalonint :D