Saldų revanšą Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione pasiekė „Kėdainiai Triobet“ (4-8) komanda. Gedimino Petrausko auklėtiniai namie 66:58 (19:7, 17:16, 10:25, 20:10) parklupdė Talino „Kalev/Cramo“ (8-5) krepšininkus ir revanšavosi jiems už triuškinamą nesėkmę 65:91 pirmajame rate.

Galingu spurtu rungtynes pradėję aikštės šeimininkai jau antrajame kėlinyje ėmė triuškinti varžovus (30:12) ir pernelyg anksti ėmė laukti mačo pabaigos.

Apsnūdusius kėdainiškius estai pažadino taikliais metimais. Trečiąjį kėlinį baigę spurtu 14:2 „Kalev/Cramo“ krepšininkai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (48:46), o prasidėjus lemiamam ketvirčiui padidino persvarą iki 6 taškų (54:48).

To užteko, kad šeimininkai pabustų. Per paskutines ketvirtojo kėlinio 7 minutes ir 12 sekundžių leidę varžovams pelnyti vos 2 taškus, o patys surinkę 15 „Kėdainiai Triobet“ iškovojo pergalę.

„Kėdainiai Triobet“: Marius Valukonis 14 (8 atk. kam.), Davidas McClure'as 12 (14 atk. kam.), Vytas Šulskis 9 (7 atk. kam.), Vidas Ginevičius 9, Aurimas Adomaitis 9.

„Kalev/Cramo“: Gregoras Arbetas 17, Gertas Dorbekas 13, Armandas Škelė 12, Bamba Fallas 10 (11 atk. kam.).

Robke
kedainiai sulose sezono rungtynes,neskaitant duobes 3-iam keliny.dar jei centriuka koki padoresni prigriebtu...O Makliuras tikrai galetu sudaryti konkurencija Weemsui lkl dejimu rungtyje.
2012-01-15
aha
Jo, Ignai, tas geras bus :)
2012-01-14
McClure'as tai gerulį krovė 2-am berods kėliny su dviem rankom kažkur du žingsiniai arčiau nei nuo baudų :).
2012-01-14
...
Masiulis isvytas lauk del prasto zaidimo, klubas jau senai iesko pastiprinimo. Buvo rastas neblogas centras su eurocup patirtim, taciau del klubo vidaus niansu jo pasikviesti nepavyko.
to anonimas
susirgo beliavicius, kazin ar rytoj zais..
2012-01-14
fanas
Gali but kad atleido, nes siandien net ant suoliuko nebuvo.
2012-01-14
o kur Beliavicius dinges
2012-01-14
fanas
Grazios labai rungtynes, nors ir siek tiek atsipalaidavo Kedainiai 3 keliny, bet laimejo. McClure dejimai tai kaip kokio griffino. Siandien daug kartu idejo. Bet turbut labiausiai isimine 1 ar 2 keliny dejimas per kelis zmones, atsispyrus labai toli nuo krepsio. Manau, jis tikrai vertas dalyvauti lkl krovimu konkurse. Dar patiko Valukonio ir Gineviciaus pasirodymai pabaigoje, kai ju kelios pelnytu tasku serijos padejo persverti rezultata. Ir aisku kedainieciu gynyba paskutinio kelinio pabaigoje.