Triuškinamą pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Liudvigsburgo „EnBW“ (5-13) ekipa su Donatu Zavacku. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 69:101 (28:34, 13:27, 14:19, 14:21) nepasipriešino čempionų titulą ginantiems Bambergo „Brose Baskets“ (16-2) krepšininkams.

Zavackas per 19 minučių pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/7 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, tačiau 4 sykius suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Pergalės pasiekti nepavyko ir du lietuvius savo gretose turinčiai Bonos „Telekom Basket“ (9-9) komandai. Ji išvykoje 83:93 (16:21, 17:24, 23:24, 27:24) nusileido Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (13-5) krepšininkams.

Pralaimėjusiems Benas Veikalas per 21 minutę surinko 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Jo ekipos draugas Simonas Serapinas ant parketo praleido 16 minučių, pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrė Tubingeno „Walter Tigers“ (6-12) ekipa, kurioje rungtyniauja Povilas Čukinas. Lietuvio komanda svečiuose 61:76 (13:12, 13:17, 16:23, 19:24) turėjo pripažinti Gyseno „46ers“ (6-12) klubo pranašumą.

Čukinas per 21 minutę taškų nepelnė (0/2 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.