Trijų lietuvių akistata Ukrainoje baigėsi Rolando Alijevo ir Michailo Anisimovo atstovaujamos Kijevo „Budivelnyk“ (17-5) komandos pergale. Ji svečiuose 92:84 (26:21, 17:27, 19:11, 30:25) palaužė Donaldo Kairio treniruojamą Dnepropetrovsko „Dnipro-Azot“ (6-16) ekipą.

Anisimovas per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/9 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo ir 1 sykį prasižengė.

Alijevas aikštėje praleido 25 minutes ir pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.