Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) „2 grupės“ ketvirtfinalio kovas pradėjo „BC Versus“ ir „United Sharks“ krepšininkai. Tuo tarpu pirmadienį paaiškėjo ir paskutinioji ketvirtfinalio dalyvė - „Vilniaus kolegija-2“.

„United Sharks“ žaidėjai, pirmosiomis rungtynių minutėmis į nokdauną pasiuntę „BC Versus“ ekipą, iškovojo pergalę rezultatu 81:57.

Pirmąsias penkias su puse minutės „rykliai“ neleido varžovams pelnyti nė taško, o patys per tą laiką įmetė 13. Nors vėliau „BC Versus“ skirtumą sumažino iki 10 (6:16), tačiau „US“ tempo nemažino ir per pirmąjį ketvirtį įgijo 18 taškų pranašumą.

Pirmojo kėlinio rezultatas buvo tarsi šaltas dušas „BC Versus“, kurie pradėjo mažinti atsilikimą, tačiau Mindaugo Lastausko, Tado Abišalos bei Tomo Markūno pastangų buvo per mažą. „United Sharks“ vis didino atotrūkį bei iškovojo įtikinamą pergalę.

„Ryklių“ ekipoje vėl nesulaikomas buvo Žilvinas Varanka (23 tšk., 11 atk. kam.). Marius Kliokys prie pergalės pridėjo (16 taškų), Kęstutis Grinius (15 tšk.). „BC Versus“ gretose išsiskyrė M.Lastauskas (11 tšk.) bei Šarūnas Broga (10 tšk.).

„VIKO-2“ paskutinioji ketvirtfinalio dalyvė

„Vilniaus kolegija-2“ trečiose tarpusavio varžybose 85:66 palaužė „Brolius šaunuolius“ ir ketvirtfinalyje susitiks su „Hefesto“ krepšininkais.

„Broliai šaunuoliai“ tik pirmąsias tris minutes priešinosi „studentams“, kuomet rezultatas buvo 7:7. Po to „VIKO-2“ spurtavo 12:4 bei padidino pranašumą iki 8.

„Studentai“ nesustojo ir vis didino savo pranašumą. 16-ąją minutę ekipas skyrė 10 taškų (37:27), o 25-ąją jau 19 (56:37). Skirtumui šoktelėjus iki 26 taškų (71:45), „VIKO-2“ atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję „Broliai šaunuoliai“ priartėjo 71:55.

„Vilniaus kolegija-2“ į priekį vedė Laurynas Ralys (31 tšk.). Po 13 taškų įmetė Tomas Verseckas (15 atk. kam.) bei Audrius Dimičiukas (6 rez. perd.). „Brolių šaunuolių“ ekipoje rezultatyviausias buvo Simas Karnašnikovas (28 tšk., 11 atk. kam., 4 per. kam.). 14 taškų pelnė Darius Mimas (9 atk. kam.).

ok, atsiverciau nuostatus.
2006-03-30
nesupratau, kodel tokios 11-13 pozicijos? juk Meskos bendra santyki geriausia turi???
2006-03-30
taip, I.O. eina toliau... o Fegdos pergale jiems garantavo islikima top16... tuo tarpu Meskoms teks perzaidineti...
2006-03-30
Jep I.O aina toliau!!!
2006-03-29
tai Oaze eina toliau! netiketa bishki...
2006-03-29
ar kaip cia bus ideju oaze pakliuna tada pagal vieninteli tarpusavio game.?ar VIP?
2006-03-29
paaiskejo astuntukas top 16 vip siandien pralose pries fegda ir liko 8 vietoje.taigi poros jau aiskios.
2006-03-29
aka>> o kas neleidzia to daryt vidury savaites? :)
2006-03-29
aka
hm gaila, as galvojau, kad finalas vyks neutralioj salej koky shestadieny pvz:) tada butu galima atshvest pergale arba prigert pralaimejus:)
2006-03-29
aka, tai kad ne, ir finalas vyks iki dvieju pergaliu...
2006-03-29
aka
tai kad pusfinalis bus iki 2ju pergaliu o del 1-os ir trecios vietos bus zaidziama iki vienos pergales ir neutralioj salej:) maku ar ne taip?:)
2006-03-29
vap
Iš šitų išvardintų, tai visiškai sutinku, kad pateks Kolegos. Pateks ir VIKO.
Nenuvertinu Pirtyje.lt ir BC Versus. Bet kadangi antroje grupėje nėra Final4, o ir finale iki 2 pergalių :)