Lietuvos rinktinės strategas Kęstutis Kemzūra dalysis patirtimi su kitais šalies treneriais
Lietuvos rinktinės strategas Kęstutis Kemzūra dalysis patirtimi su kitais šalies treneriais
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Lietuvos krepšinio trenerių asociacija (LKTA) tęsia tradiciją kiekvienų metų pradžioje rengti seminarą, kuriame paskaitas skaito garsūs mūsų šalies krepšinio specialistai. 

Sausio 30-ąją visi norintys Kaune galės išgirsti net dvi Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio Kęstučio Kemzūros paskaitas, buvusio Lietuvos vyrų rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ trenerio, LKF Garbės prezidento Vlado Garasto ir puikiai žinomo vaikų trenerio Egidijaus Ženevičiaus pranešimus. 

Be to, savo ataskaitas pateiks visų 2011 metais oficialiuose FIBA ir „FIBA Europe“ turnyruose dalyvavusių Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo rinktinių vyriausieji treneriai.

Garastas seminaro dalyvius supažindins su jaunųjų krepšininkų rengimo pagrindais, o Ženevičius skaitys pranešimą apie 10-14 metų vaikų kamuolio perdavimo tobulinimą.

Nacionalinės komandos strategas Kemzūra seminaro dalyviams ves 2 paskaitas. Pirmojoje jis aiškins nepertraukiamo greitojo puolimo principus, o antrojoje pristatys Lietuvos vyrų rinktinės gynybos principus.

Seminaras vyks sausio 30 dieną Lietuvos kūno kultūros akademijos patalpose (Sporto g. 6, Kaunas), jame gali dalyvauti visi norintys. Seminaro kaina LKTA nariams — 30 litų (mokant pavedimu), ne nariams — 50 litų (mokant pavedimu).

Daugiau informacijos apie seminarą galima gauti telefonu 8 600 39099 arba elektroniu paštu krepsinis@lkka.lt. Į seminarą galima registruotis ir tinklalapyje www.krepsiniotreneris.lt.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (20)
LinasDarknemo2000, U-19 ne rodiklis, va 1984 g. m. vaikinai Pasaulio čempionais buvo, LKF iš jų rezervinę rinktinę statė, o kas išgarsėjo (nekalbu apie toje rinktinėje žaidusius 1985 g. m. vaikinus)? Niekas. Net Jankis nepritapo kaip legionierius. Dovydas irgi, prie jaunių atrodė gan neblogai (ne tai kad galingai), tačiau dabar jam būtina peršokti patį savrbiausią gyvenimo barjerą, skiriantį vaikų ir vyrų krepšinį. Kol kas jis jo neperšoko. Ir vyrų krepšinyje jis niekuo neišsiskiria (aikštelėje).


Bet tu ji kritikuoji del fiziniu sugebejimu kai tuo tarpu jis is savo bendraamziu butent tuo ir issiskiria. Greitis jo nerealus. Problema - driblingas. Nes jo kojos juda greiciau nei rankos ir per tai daro daug zingsniu ir tik kai sumazina savo greiti jis reciau klysta.

Bet greitam puolime (kuomet begi be kamuolio) redikui nera lygiu. Pamenu kaip amerikieciai iskise liezuvius redika gainiojosi nes nespedavo be kamuolio.

Redika galima del daug ko kritikuoti bet fizinis pasirengimas kaip ir gynyba yra jo stiprusis arkliukas.

Ar taps kuo nors cia klausimas ateiciai bet kol kas - potencialo jis tikrai turi.

Be to 1984 gimimo lyginti su 1992 tai tas pats kas lyginti pagal bendra gyventoju skaiciu Liuksemburga ir Kinija. Skirtingas lygis. 92 - auksine karta, 84 - ne is tolo neprilygsta jiems pagal pasiekimus, nes aukso jie visur kur dalyvaudavo tikrai nelaimedavo.
2012-01-17
-2
Atsakyti
Linas
Darknemo2000, U-19 ne rodiklis, va 1984 g. m. vaikinai Pasaulio čempionais buvo, LKF iš jų rezervinę rinktinę statė, o kas išgarsėjo (nekalbu apie toje rinktinėje žaidusius 1985 g. m. vaikinus)? Niekas. Net Jankis nepritapo kaip legionierius. Dovydas irgi, prie jaunių atrodė gan neblogai (ne tai kad galingai), tačiau dabar jam būtina peršokti patį savrbiausią gyvenimo barjerą, skiriantį vaikų ir vyrų krepšinį. Kol kas jis jo neperšoko. Ir vyrų krepšinyje jis niekuo neišsiskiria (aikštelėje).
2012-01-17
-1
Atsakyti
to asas
Jei idedi i krepsi tai tu talentas? :DDDDD
2012-01-17
+1
Atsakyti
Linas. Pvz. Redikas. Nu ką jis nuveiks kaip AG, aš nežinau. Nematau jam giedros ateities, nors tu ką, kol jis kaip švino prisiėdęs. Tai tik vienas pavyzdėlis.


Siaip tai Redikas pirmas U-19 rinktineje pagal greti. O U-19 rinktine tikrai atletiska, daugeli rinktiniu apart amerikiecius drasiai apibegdavo ir apdeliodavo.

Redikas turi greiti. Suolis galetu but geresnis bet greicio prasme tai tikrai sunku surasti kas su juo is jaunu galetu lygintis.
2012-01-16
-1
Atsakyti
O kuo čia dėti LT treneriai, jei tu esi UK?
2012-01-16
Atsakyti
asas
Mano ugis 6.3 delioju laisvai galiu 360 ydet esu greitas pagerines ne viena koledzo rekorda ir be to taiklus o beda ta kad Lietuvos treneriai nesiziuri kur toliau pvz gi Lietuviai gyvena ne tik LT o talentu yra...as is UK

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-16
-1
Atsakyti
Linas
->>ddd.

Pilnai sutinku, geras pastebėjimas. Tačiau ne visada ir žaidėjas kaltas, gi niolikinis dar ne suaugusiojo mąstymo. Jam reikia padėti orientuotis. Vėliau jau gali būti per vėlu. Be to, jei jau yra neigiamybės, tai visai nereiškia, kad su jomis reikia taikstytis. Pripažinti - taip, bet nesitaikstyti!
2012-01-16
Atsakyti
ddd
dar rashot Valanciunas ? Kas is to , kad pats kaip sliekas? ideda del to , kad 210 cm ir rankos kaip grebliai , ner pas ji ten kazko ? Mano pazistamas 210 cm isvis nesportuoja , alu geria vasarelem , atejes per nugara is vietos ideda...
2012-01-16
Atsakyti
ddd
ka jus cia spangstat ? Jei pats zaidejas nores tai jis irbus galingas , jei jis tyngi i rnenori tai cia jo reikalas , niekas jo su virve pririshes netasys , kad daryk tu ana , daryk ta , visi susauge zmones , kiekvienas turi pasidomet ka ryt po treniruotes , ko nevalgyt ir kaip kiek ka kachelint ir kaip didinti sprogstama jega , kokius irankius naudoti ,,, kokias jegos istvermes treniruotes daryt , kokiais kiekiais , kiek ir t.t :))) Patys vasarom su bonkem alaus ant mashinu kapotu sedi tai is kur ta jega bus ir visa kita?
2012-01-16
-2
Atsakyti
Linas
->>aš.

Pocių jau minėjau. Jis, kaip ir Kleiza, praėjo amerikoniško fizinio parengimo mokyklą. Iš mūsų mokyklos galim pasidžiaugti Klimu, Mačiuliu, Valančiumi, bet negali nekristi į akis, kad tai labai jau negausus būrelis.
2012-01-16
Atsakyti
d
Priesh Makedonija?
2012-01-16
+1
Atsakyti
Dėl bendros strategijos gal ir galima sutikti. Nors galiu išvardinti sprogstančius Kleizą, Mačiulį, Pocių, Valančiūną. Tas pats Klimavičius tiktų. Yra ir daugiau atletiškų tame pačiame LKL'e, tik su talentu pas juos silpniau, tad mažiau dėmesio atkreipiama.
2012-01-16
+1
Atsakyti
Linas
Kulvietis - Griffin (Love, etc.) - įsivaizduojat tokias dvikovas. O juk Kulvietis dabar vienas stipresnių jaunųjų puolėjų. Kažkada gal būt jam teks susiremti su mano paminėtais Amerikos atletais. Ir ne, visai nejuodaodžiais, kokiu pasiteisinimu dar esam įpratę gintis. Prieš dvyliką metų, Sinėjaus OŽ, jokių pasiteisinimų neieškojo. Taip, tutėjom tvirtą Pūkį, Songailą, na nors tradiciškai anie ir nešoklūs (ir vėl sutapimas?), bet grumtis tai gerai galėjo.
2012-01-16
Atsakyti
Linas
Žylė, Kairys... Taigi jokio pastūmio pas juos nevyksta.
2012-01-16
Atsakyti
Linas
Tiesiog matant jaunus krepšininkus kaip Vasiliauskas, Juškevičius, Kuzminskas, Želionis, Buterlevičius, Tarvydas ir aibę-aibę kitų, negali abejoti, kad fizinis parengimas pas mus paliktas savitėkai. Pasakyt atvirkščią pavyzdį? Prašau - Motiejūnas. Kur jis išmoko kovot dėl kamuolių, pastovėt už save baudos aikštelėt, žodžiu, sustiprėt, suvyriškėt? - Taip, - užsienyje. Ir čia negalime teisintis, kad jis tiesiog užaugo. Štai mano kiek aukščiau paminėti krepšininkai metais vyresni - ir jokio panašaus sutvirtėjimo šuolio nepatyrė... Čepukaitis. Ar jis nors kiek pasikeitė nuo 16-kos?

Žodžiu, kaip užankanti kūdra mūsų dabartinis paruošimas.
2012-01-16
+3
Atsakyti
Linas
Treniruoti. Juk nesakysit, kad užtenka gimti gamtos apdovanotų ir tiesiai lėkti į varžybas. Metodikų įvairių yra. Bet juk ne ta esmė. Žinoma, kad ne visiems užtenka vidinių rezervų, bet mūsų krepšinyje akivaizdžiai trūksta dinamiškumo ir stipraus šuolio. Jeigu tokių ir turim, tai po Amerikos mokyklos, kaip Pocius, Javtokas. Bet dauguma kaip švino prisiėdę. Trap kitko mytybos klausimas čia yra prioritetinis. Žodžiu, negalim teisintis kažkokia anomaline zona, niekuo nesiskiriam nuo aplinkinių valstybių, tad tokie lėti tikrai neturėtume būti. Turbūt neneigsim, kad jei matom kovą dėl bespurdančio kamuolio, 90 nuošimčių gali būt tikras, kad jį paims ne mūsų žaidėjas... Mūsiškius tiek rankomis aplenks, tiek stariniu greičiu. Šitą pastebiu toli gražu ne aš vienas. Ne anomalūs visgi esam, o akivaizdžiai pritrūkstam pažangių metodikų, treniruočių, tinkamos mitybos.

Dabar girdim apie Jogėlą, Dimšą - pažiūrėsim. Bet jau jie tokia išimtis tarpe jaunų krepšinikų. Pvz. Redikas. Nu ką jis nuveiks kaip AG, aš nežinau. Nematau jam giedros ateities, nors tu ką, kol jis kaip švino prisiėdęs. Tai tik vienas pavyzdėlis.
2012-01-16
-2
Atsakyti
Linui
O ka Linai reiketu daryti, kad tureti sprogstamaja jega? Is savo patirties, prasom.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-16
-2
Atsakyti
Linas
O rezultatai? Dėl to, kad apie tai nekalbama čia aš taip vaizdžiai. Pilnai tikiu, kad apie tai kalbama. Bet kaip kalbama? Kodėl visai nėra rezultatų? Aš kalbu ne apskritai, kad nėra rezultatų, bet kad nėra jau seniai žinomų ydų taisymo rezultatų. Gal žinot jaunuosius rusų žaidėjus Antonovą iš Nižnij Novgorodo ar Švedą iš CSKA, ar nors kažkas panašaus pas mus yra? Ne. O Įžaidėjų klausimas? Pakyrėjęs, bet kaip jo nekelsi, jai tokius dėk nedėjęs į Raudonąją knygą - vistiek išnyks. Nuimk Kalnietį (kurio įžaidžiantys gebėjimai ginčytini) bei Jaiskevičių ir viskas - mes be Įžaidėjų. Ir suprantu, kal ir kalbama apie tai, kaip ir apie fizinį parengimą, bet rezultatas tuose klausimuose kol kas visiškai nulinis.
2012-01-16
+2
Atsakyti
Linui
Linai, jau ne viena karta yra vyke suminarai del vaiku ir suaugusiuju atletu fizinio rengimo. Praeitais metais vasara Klaipedoje vykusiame siminare savo informacija bei treniravimo filosofija deste E. Kandratavicius. Lygiai taip pat, praeitais metais jis vel gi skaite paskaita apie fizini rengima bei rode pratimus viska paaiskindamas vykusiame treneriu seminare Vilniuje, net video medziaga turiu. Taip pat, ne viena karta sia tema yra pasisakes kaip S. Kavaliauskas(Kauno Zalgiris. Pasisake kaune vykusiame seminara taip pat viska rodydamas praktiskai su jaunimu), taip pat jame dalyvavau, ir V. Mikalauskas buves l.ryto ir Lietuvos nacionalines rinktines fizinio rengimo treneris (bent du kartu buvau jo seminare kaune). Todel tavo komentaro nesupratau, arba pats mazai domiesi.
2012-01-16
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 20

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.