Ryanas Andersonas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedama Orlando „Magic“ (9-3) komanda iškovojo pergalę NBA pirmenybėse. „Magic“ svečiuose 102:93 (17:23, 28:28, 28:24, 29:18) palaužė Niujorko „Knicks“ (6-7) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Magic“ turėjo 2 taškų deficitą (83:85), tačiau Hedo Turkoglu ir Andersonas pataikė 3 tritaškius, o „Magic“ spurtavo 15:6 ir susikrovė saugų pranašumą – 100:91.

Andersonas per 35 minutes pelnė 30 taškų (4/6 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 7, perėmė ir prarado po 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Andersonas šį sezoną jau ne kartą yra baudęs varžovus tolimais metimais. Krepšininkas yra pataikęs daugiausiai tritaškių lygoje – 40 iš 93 bandymų.

Orlando ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės ir visos jos pasiektos svečiuose. Tuo tarpu „Knicks“ suklupo trečią kartą iš eilės.

„Magic“: Ryanas Andersonas 30 (7/13 tritaškių), J.J. Redickas 21, Hedo Turkoglu 16, Glenas Davisas 12.

„Knicks“: Carmelo Anthony 33, Toney Douglsas ir Imanas Shumpertas po 12, Amare‘as Stoudemire‘as 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

andersonas pretenduoja i labiausiai patobulejusio zaidejo titula
2012-01-17
NY grybauja palyginus su tokia sudėtimi...manau jiems skubiai reikia kokio padoraus įžaidėjo, kodėl D'Antoni Nash neprisivilioja??? Carmelo tai savanaudis ir egositas...
2012-01-17
Teletovičiaus NBA versija :)
2012-01-17
ŽALGIRIS!!!O va Kleiza tai konkrečiai grybauja... Geriau eitų į kitą komandą arba grįžtų į EU

tu ir gi
2012-01-17
kur howardas?
2012-01-17
2012-01-17
Na Amare kai nebuvo melo rinko vos ne 30 ppg. Kitas dalykas traumos, nugara ir t.t

--
2012-01-17
-1
radiation
labai įdomu, kodėl amare šiame sezone toks nuviliančiai nestabilus. Gal jam nugara nebeduoda žaisti kaip broliams? Gal kas prašvies?

-1
Tikrai ne atsitiktinumas. Ryanas šį sezoną yra vienas pagrindinių "Magic" žaidėjų (17,3 tšk., 7,3 atk. kam.) ir puikus jo žaidimas nėra atsitiktinumas. Andersonas yra stipriai patobulėjęs, o laiką, kurį jam skiria Van Gundy, jis iš naudoja su kaupu. Amerikietis man vis labiau panašesnis į Dirką Nowitzki (aišku lygint jį su vokiečių vuderkindu irgi dar ankstoka). Pačios rungtynės taip pat buvo labai gražios, kovingos ir inirtingos. "Magic" lipo lipo ant kulnų "Knicks" ekipai ir pagaliau užlipo. Ketvirtajame kėlinyje "Magic" savo varžovus užmėtė tritaškiais ir tik likus kelioms minutėms persvėrė rezultatą bei sugebėjo laimėti rungtynes. Blankokai šiandien atrodė D.Howardas. Kelios jo pražangos puolime buvo visiškai nereikalingos ir keistokos. Vis dėlto pergalė yra pergalė, o ji jau ketvirtoji iš eilės! "Knicks", kol kas, buksuoja (3 pralaimėjimai iš eilės), bet sezonas tik įsibėgėja ir viskas prieš akis.