Kazanės „Uniks“ (1-0) komanda įrodė, kad septyniolikos taškų persvara dar negarantuoja pergalės Eurolygos turnyre. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai atsilikdami tokiu skirtumu sugebėjo jį panaikinti ir iškovoti pergalę.

„Uniks“ komanda G grupės mače namuose 76:71 (15:18, 9:23, 29:15, 23:15) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (0-1) ekipą ir pergalingai pradėjo kovas „Top 16“ etape.

Nepavydėtinoje situacijoje Rusijos ekipa buvo atsidūrusi antrajame kėlinyje, kuomet „Fenerbahce Ulker“ sugebėjo spurtuoti 18:1 ir susikrauti solidų pranašumą – 41:24.

Visgi po pertraukos „Uniks“ žaidimas pasikeitė. Piotras Samoilenka per trečiąjį kėlinį pelnė 11, Terrellas Lyday pridėjo 12 taškų ir „Uniks“ sugebėjo grąžinti rungtynėms intrigą – 53:54.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Uniks“ jau pirmavo, tačiau jų pranašumas tebuvo minimalus (61:60). Tačiau tuomet Pašutino auklėtiniai vėl spurtavo 9:2 bei likus žaisti dvi minutes susikrovė saugią persvarą – 70:62.

„Uniks“: Piotras Samoilenko 18, Vladimiras Vereemenko 17 (11 atk. kam.), Henry Domercantas 16, Terrellas Lyday 14.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 24, Omeras Onanas 12, Jamesas Gistas 8.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (2) Visi (29)
Nu šitaip naglai sugadinti statyma, neduok tu dieve...
2012-01-19
+1
Visai patiko šitos rungtynės :) Tokia iš pradžių tikėta pergalė lengvai laimės Uniks ir pan., čia kol neprasidėjo, po to pasibaigus 2 kėlinem galvojau jau viskas aišku pralaimės ir dar skaudžiai, bet pasirodo Uniks turi geležinį charakterį :)

--
2012-01-19
Patiko man sios rungtynes;) tai tik irodo kad seis laikais tokie skirtumai yra niekas :) tik biskiuka atsipalaiduok ir fsio is plius 20 i minus 20 :))) bet seip buvo tikrai o grazios rungtynes :) o va gaila kad oly pralose pries cska sirgau uz oly kazkodel... Mano manymu teisejei biskiuka nugribavo mace tarp cska ir oly :)
2012-01-18
+1
Gecas pakolkas gerqai losia pries CSKA. 7 taskai, o Oly 4 taskais pirmauja. :)
2012-01-18
jamexxx
ziauru tas samoilenko rezultatyviausias tas pats kaip m.zukauskas db zalgiri temptu lol
2012-01-18
MantasColdbergŽalgirio vs Maccabi belaukiantKaip visalaik - nuostabus darbelis :)

Dėkui
2012-01-18
-1
Pagalvojus tai įspūdinga, kai veteranai sugebėjo pasivyti ir įveikti tokią komandą kaip Ulker, žaisdami be keitimų ketvirtame kėlinyje..

vilius telis
uniksieciai penkesia atzaide paskutinius du kelynius be kaitimu,cia tai as apakes
2012-01-18
Krokius
As tai buvau apakes ka isdarinejo domerkantas paskutiniam keliny .... tokius metimus sunkius dare ohoho :)
2012-01-18
Linas
Skirta Aha.
2012-01-18
Linas
Ta visa paslaptis susideda iš fizinio parengimo. Rusų komandose jis pavyzdinis!
2012-01-18
Parode Unics charakteri, ypac samoilenko su vereemenko, grazu buvo ziureti ;)

--
2012-01-18
-1
Aha
Fantastiškai varo Unics pensininkai. Atrodo, ir žvaigždžių kažkokių nėra, ir suolas ne ypač ilgas, ir lyderiai beveik be keitimų varo... Ir nepavargsta, ir pergales skina :). Įdomu, kame čia šaknys? Gal reiktų Romkai pasidomėt? :D :D
2012-01-18
+2
Džiugu, kad pagaliau prasidėjo Eurolygos "Top 16" varžybos! Pirmajame mače "Unics" žaidė tik tris kėlinius, bet įrodė, kad to užtenka ir palaužė svečius iš Turkijos. Vienoje transliacijoje komentatorius labai gyrė Domercantą, kuris taikliomis "bombomis" ketvirtajame kėlinyje užmėtė "Ulker" krepšį ir leido persverti rezultatą, tačiau, mano galva, didesnę įtaką rezultatui ir pačiam žaidimui padarė Samoylenko ir Veremeenko. Rusas puikiai valdė žaidimą, dirbo gynyboje, o 9 rezultatyvūs perdavimai leido pasireikšti kitiems ekipos draugams. Vareemenko žaidimą stebiu jau seniai. Šis krepšininkas man visa laiką palieka gerą įspūdį. Kartais jam nesiseka, tačiau jo padaromas nematomas darbas yra labai svarbus tokio lygio rungtynėms. Kai nelieka vilčių atkovoti kamuolį arba apsiginti, baltarusas tai paneigia... Šaunu, kad "Unics" laimėjo namuose ir nukovė labai pajėgią pirmojo krepšelio komandą. Na ką, dabar laukia dar porą labai lauktų desertų: CSKA prieš "Olympiakos" bei futbolo spektaklis "Barcelona" - "Real".