Vienas rezultatyviausių Eurolygos krepšininkų Bo McCalebbas tris su puse kėlinio sunkiai rinko taškus, o praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtoja Sienos „Montepaschi“ vis nepajėgė atsiplėšti nuo lygos debiutantų.

Tačiau per pustrečios minutės ketvirtajame kėlinyje McCalebbas surinko 9 taškus ir „Montepaschi“ (1-0) namie 81:67 (14:18, 18:14, 24:17, 25:18) nugalėjo Bilbao „Gescrap Bizkaia Basket“ (0-1) bei iškovojo pirmą pergalę „Top 16“ etapo F grupėje.

Sienos klubui atstovaujantys Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius dėl traumų nerungtyniavo.

Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė 6 taškai, o vidutiniškai po 18 taškų per mačą renkantis McCalebbas savo sąskaitoje teturėjo 9.

Tačiau tuomet Makedonijos rinktinei atstovaujantis amerikietis ėmėsi iniciatyvos. Jis pataikė dvitaškį su pražanga, o netrukus tris atakas iš eilės baigė taikliais metimais.

Per dviejų su puse minučių atkarpą McCalebbas surinko 9 taškus, o „Montepaschi“ spurtavo 11:4 ir atitrūko 13 taškų skirtumu – 75:62 (38-ąją min.). Eurolygos debiutantai Italijos grandų pavyti nebepajėgė.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 18 (7 išpr. praž.), Davidas Andersenas 18 (7 atk. kam.), Davidas Mossas 8, Bootsy Thorntonas 8.

„Gescrap Bizkaia Basket“: KostasVasiliadis 16, Marko Baničius 11, Rogeris Grimau 10, Axelis Hervelle 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (5)
Jonas
Geda Eurolygai uz tokius topus. Komandos zaidzia geros, bet jau organizacijos neprofesionalumas ir tingumas tai baisu. Parodo paprastus 4 metimus su lopu komentatoriumi, rodo visokius prasimetimus ir t.t. atrodo kad tik laika pratempti.... Apsales esu :(
2012-01-19
,,,
McCalebbas man primena Alleną Iversoną. Nepalaužiama valia, kovotojas iki galo, visiškai negaili savęs... Manau betkokia komanda norėtų tokio žaidėjo.
2012-01-19
Mal4ik Kalakol4ik
Weemsas: jeigu zalgiri zaistu bo mccalebb, mes lengvai laimetume eurolyga.. :D
2012-01-19
-1
mantwis
ne..nu eurolyga visai kazkoks debilizmas..kas cia per rungtyniu santrauka?;DD4 metimi parodyti ir kazkoks debilas komentatotius..
2012-01-19
+1
Kas čia per "Best moment" jei paprasti tritaškiai metimai.. Tai nejaugi nieko daugiau rungtybėse nebuvo, dėjimų, perdavimų gražių ar greitų atakų... krč nesąmonė toks video...