Trys pralaimėjimai per pirmas trejas „Top 16” rungtynes dar neužkerta kelio į ketvirtfinalį. Tai įrodė Atėnų „Panathinaikos“, atsigavusi po tragiško starto ir antrąjį Eurolygos etapą užbaigusi trejomis pergalėmis iš eilės.

G grupė:

Atėnų „Panathinaikos“ – Trevizo „Benetton“ 81:70 (16:12, 18:22, 26:17, 21:19).

Dvidešimt septintą rungtynių minutę po Ramūno Šiškausko tritaškio rezultatas dar buvo lygus (45:45), tačiau likusią rungtynių dalį jau pirmavo šeimininkai. Dar iki trečio kėlinio pabaigos jie spėjo susikrauti 9 taškų persvarą (60:51), o didžiąją ketvirto kėlinio dalį pirmavo dviženkliu taškų skaičiumi.

Rungtynes starto penkete pradėjęs R.Šiškauskas per 33 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 1/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, kartą prasižengė ir 4 kartus suklydo.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 18, Vassilis Spanoulis 17, Jaka Lakovičius 13, Fragisko Alvertis 10.

„Benetton“: Marcusas Goree 18, Ramūnas Šiškauskas ir Matteo Soragna po 10.

Abi ekipos surinko po 3 pergales, tačiau dėl geriausio taškų santykio „Panathinaikos“ grupėje užėmė pirmą vietą, o „Benetton“ – trečią. Ketvirtfinalyje Atėnų klubas kausis su antrą vietą F pogrupyje užėmusia Vitorijos „Tau Ceramica“. Pernai šios abi ekipos rungtyniavo Eurolygos finaliniame ketverte.

•

Zagrebo „Cibona“ – Stambulo „Efes Pilsen“ 77:84 (25:20, 14:17, 16:16, 22:31).

Visiškai priešingai nei „Panathinaikos“ ekipai, „Top 16” varžybos klostėsi Zagrebo klubui. Šį etapą pradėję trimis pergalėmis iš eilės, kroatai tapo didžiausia Eurolygos staigmena ir iki ketvirtfinalio jiems trūko vos žingsnelio. Tačiau pralaimėję likusias trejas rungtynes jie grupėje liko paskutiniai.

Paskutinėse Eurolygos sezono rungtynėse „Cibona“ po trijų kėlinių dar pirmavo 57:55, tačiau keturių minučių atkarpą ketvirtojo kėlinio pradžioje pralaimėjo 2:14 ir įgijo dviženklį deficitą (59:69). Nors paskutinę minutę jie dar priartėjo (77:82), tačiau taiklios svečių baudos atšaldė paskutines viltis persverti rezultatą.

Tai buvo pirmas kartas šį sezoną, kai „Efes“ palaužė „Ciboną“. Prieš tai visas trejas tarpusavio rungtynes buvo laimėję kroatai.

„Efes Pilsen“: Henry Domercantas 23, Antonio Grangeris 15, Nikola Prkačinas 13, Enderis Arslanas 11.

„Cibona“: Jamesas Pennas 23, Levouras Warrenas 15, Damiras Rančičius 13, Bennettas Davisonas 11 (12 atk. kam.).

F grupė:

Vitorijos „Tau Ceramica“ – Maskvos CSKA 70:63 (12:14, 20:20, 21:19, 17:10).

Toliau nenugalimai namie rungtyniauja Vitorijos klubas. Įveikę CSKA, baskai savo aikštėje šį sezoną iškovojo jau dešimtą pergalę iš eilės.

Pergalę jiems lėmė sėkmingesnė rungtynių pabaiga. Po Matjažo Smodišo tritaškio rusai pirmavo 63:62, tačiau per paskutines dvejas minutes nepelnė nė taško, patys praleisdami 8 ir patirdami pirmą nesėkmę „Top 16” varžybose. Nepaisant pralaimėjimo CSKA išliko pirmoje grupės vietoje.

„Tau Ceramica“: Sergi Vidalis 16, Serkanas Erdoganas 16, Luisas Scola ir Casey Jacobsenas po 9.

CSKA: Matjažas Smodišas 13, J.R.Holdenas 11, Sergejus Panovas 10.