Vos antrą pergalę šį sezoną iškovojo Vašingtono „Wizards“ (2-12) ekipa, trečiadienį savo aikštėje 105:102 (18:22, 29:20, 26:25, 33:26) įveikdama NBA Vakarų konferencijos lyderę Oklahomos „Thunder“ (12-3).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Thunder“ pirmavo 84:81, tačiau per paskutines 8 mačo minutes pataikė tik vieną metimą iš žaidimo.

Paskutinę mačo minutę „Wizards“ turėjo 4 taškų persvarą, kuri galėjo būti kur kas didesnė, nes JaVale McGee prametė 4 baudas, o Nickas Youngas – dvi.

„Thunder“ negelbėjo nė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Russellas Westbrookas (36 taškai), nė tradiciškai galingai prieš gimtojo miesto ekipą rungtyniavęs Kevinas Durantas (33 taškai). Likę starto penketo žaidėjai surinko vos 8 taškus.

Šis laimėjimas nutraukė septynių iš eilės „Wizards“ nesėkmių seriją.

„Wizards“: Johnas Wallas 25 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Nickas Youngas 24, Jordanas Crawfordas 18, Andray Blatche'as 12 (10 atk. kam.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 36, Kevinas Durantas 33, Jamesas Hardenas 13.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Los Angeles Clippers Dallas Mavericks 91-89 stat »
Sacramento Kings Indiana Pacers 92-88 stat »
Minnesota Timberwolves Detroit Pistons 93-85 stat »
New Orleans Hornets Memphis Grizzlies 87-93 stat »
Atlanta Hawks Portland Trail Blazers 92-89 stat »
New York Knicks Phoenix Suns 88-91 stat »
New Jersey Nets Golden State Warriors 107-100 stat »
Boston Celtics Toronto Raptors 96-73 stat »
Orlando Magic San Antonio Spurs 83-85 stat »
Washington Wizards Oklahoma Thunder 105-102 stat »
Philadelphia 76ers Denver Nuggets 104-108 stat »