Pergalingai Eurolygos „Top 16“ etapą pradėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (1-0) ekipa. Ufuko Saricos auklėtiniai Stambulo derbyje 68:62 (29:19, 16:15, 15:18, 8:10) nugalėjo Eurolygos debiutantę „Galatasaray“ (0-1) komandą ir nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

NUo trečiosios mačo minutės pirmavę šeimininkai buvo susvyravę įpusėjus trečiajam kėliniui, kai varžovai priartėjo iki 2 taškų (50:48). Pajutusi pavojų „Anadolu Efes“ ekipa keturias minutes idealiai gynėsi ir nutolo (58:48). Per lemiamą ketvirtį „Galatasaray“ krepšininkams sumažinti deficito ir atkurti intrigos nepavyko.

Tai buvo antroji „Anadolu Efes“ pergalė prieš „Galatasaray“ šį sezoną. Lapkričio mėnesį Turkijos pirmenybių mače išvykoje šalies čempionai taip pat įrodė pranašumą prieš „Galatasaray“ 69:61.

Darius Songaila pralaimėjusiems per 14 minučių pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Sasha Vujačičius 17, Duško Savanovičius 16 (17 atk. kam.), Stanko Baračas 12.

„Galatasaray“: Lukša Andričius 14, Jaka Lakovičius 13, Jamonas Lucas 10 (9 atk. kam.) ... Darius Songaila 7.