Kantu „Bennet“ (0-1) komanda buvo netoli pirmosios sensacijos Eurolygos „Top 16“ etape, tačiau šešių minučių taškų badas lemiamame ketvirtyje numarino italus.

Šalies vicečempionai išvykoje 60:65 (18:15, 12:13, 19:21, 11:16) turėjo pripažinti Chucko Eidsono vedamų „Barcelona“ (1-0) krepšininkų pranašumą.

Per tris kėlinius nei viena komanda nesugebėjo atsiplėšti, o prasidėjus lemiamam ketvirčiui svečiai turėjo minimalią persvarą (51:50).

Visgi po minutės pertraukėlės grįžusi „Barcelona“ griebė jautį už ragų. Eidsonas ir Kosta Perovičius pelnė devynis taškus paeiliui bei nulėmė mačo baigtį (59:51).

„Barcelona“: Chuckas Eidsonas 15 (24 n.b.), Erazemas Lorbekas 13 (9 atk. kam.), Marcelinho Huertas 11, Joe Inglesas 10, Kosta Perovičius 8 (7 atk. kam.), Pete'as Mickealas 8.

„Bennet“: Gianluca Basile 13, Vladimiras Micovas 13 (9 atk. kam.), Denisas Marconato 9, Giorgi Shermadini 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

O galėjo laimėt:D
2012-01-22
Charley_BarkleyNezinia kaip Zalgiriui seksis kitoj savaitej su jais zaist,nezinia...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Bus matyt, Barca žaidė be J.C.Navaro...
2012-01-20
Pagal pateiktus kėlinių rezultato skaičius naujienoj, po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, 49:49, o ne kaip rašoma, 51:50.
2012-01-20
Zalgiris pries bennet isvykoje neturi sansu. Namie dar galime pasispardyt pries italus.
2012-01-20
-2
jamexxxna basile jauciu uzmetys zalgiri..

Kai rytas kris kibiro top 16, man atrodo mes čia taves ilgai nematysim. ;)
2012-01-20
+1
na basile jauciu uzmetys zalgiri..
2012-01-20
-4
Aš tai nesupratau kodėl rašo po rungtynių, kad Eidson įmetė 15 taškų, o tritaškiai 1/4, jei kai žiūrėjau statistika kažkur likus 1min lyg buvo jis įmetes 18 taškų, o tritaškiai 2/4..