Dar vieną pergalę Belgijos čempionate iškovojo Stepono Babrausko ekipa Luveno „Groot“. Trečiadienį (03.29) vykusiose 26-ojo turo rungtynėse namie žaidusi Luveno komanda 75:72 įveikė Brė „Euphony“ klubą.

Aikštėje 25 minutes praleidęs lietuvis pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio). Jis taip pat atkovojo kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

Tuo tarpu Briuselio „Atomia“ toliau klumpa vienose rungtynėse po kitos. Šį kartą ji išvykoje 79:86 nusileido Ostendės „Telindus“ krepšininkams.

Pralaimėtojams Vilius Gabšys per 23 minutes įmetė 10 taškų (2/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo kamuolį, 3 sykius jį perėmė, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Groot“, laimėjusi 11 kartų ir suklupusi 15, užima 7-ąją vietą. Tuo tarpu „Atomia“, per 26 mačus iškovojusi vos 4 pergales, užima priešpaskutinę, 9-ąją vietą.

Pirmenybėse lyderės vaidmuo tenka „Telindus“ krepšininkams. Jie per 26 mačus pasiekė 20 pergalių. Antrąja vieta dalijasi „Euphony“ bei Heno Monso „Dexia“, laimėjusios po 18 kartų.