Aivaro Kvedaravičiaus ir Vidmanto Užkuraičio vedama Joniškio „Delikateso“ (17-10) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė trečiąją pergalę per pastaruosius keturis mačus. Joniškiečiai savo aikštėje 90:82 (31:13, 22:20, 22:34, 15:15) įveikė Vilniaus „Perlo-MRU“ (13-14) krepšininkus.

Šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė jau antrame kėlinyje, kuomet susikrovė rekordinę 24 taškų persvarą (40:16). Ją išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (52:28).

Visgi sostinės komanda neketino pasiduoti anksčiau laiko ir spurtavo 32:9 bei sugražino į rungtynes intrigą (60:63). Įpusėjus lemiamam ketvirčiui svečių deficitas siekė vos tris taškus (77:80), tačiau „Perlas-MRU“ paskutinėmis minutėmis prametė 9 metimus, 2 kartus suklydo ir patyrė nesėkmę.

„Delikatesas“: Aivaras Kvedaravičius 28 (3/5 trit.), Vidmantas Užkuraitis 23, Paulius Klemas 11, Mindaugas Keras 8, Vaidotas Jatulevičius 8 (8 atk. kam., 5 kld.).

„Perlas-MRU“: Gintautas Vileita 22, Mantas Virbalas 16, Tadas Padegimas 12, Karolis Brusokas 10.