Aloyzo Rudžio treniruojama „Mažeikių“ (16-11) ekipa antrą kartą šį sezoną identišku rezultatu parklupdė vieną Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) lyderių Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ (17-10) komandą. Penktadienį namie rungtyniavę mažeikiškiai įrodė savo pranašumą 80:77 (23:22, 12:17, 18:20, 27:18).

Tokiu pat rezultatu baigėsi ir pirmasis prieš daugiau nei du mėnesius Klaipėdoje vykęs susitikimas. Antrą kartą paeiliui suklupę uostamiesčio krepšininkai nusirito į trečiąją NKL turnyro lentelės vietą.

Iš pradžių mačas Mažeikiuose jiems nieko blogo nežadėjo. Prasidėjus antrajam kėliniui į priekį išsiveržę svečiai pirmavo iki pat lemiamų minučių. Po didžiosios pertraukos jie buvo įgiję 12 taškų pranašumą (48:36), tačiau „Mažeikių“ krepšininkai rankų nenuleido.

Ketvirtajame kėlinyje Rudžio auklėtiniai spurtavo 7:0 ir įgytą trapų pranašumą išlaikė iki finalinės mačo sirenos.

„Mažeikiai“: Remigijus Trakimas 18, Janas Jurgo 12, Mindaugas Stašys 11, Marijus Norkus 10.

„Nafta-Universitetas“: Modestas Kumpys 23 (6 kld.), Julius Kazakauskas 20 (7 atk. kam.), Evaldas Lengvinas 10 (7 kld.).