Iš paskutinės Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) pozicijos pakilo Panevėžio „Lietkabelio“ (3-11) komanda. Beveik visą sezoną turnyro lentelės dugne buvusi Panevėžio komanda namuose po pratęsimo 103:98 (28:22, 18:15, 24:29, 19:23, 14:9) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ (5-6) krepšininkus ir aplenkė Palangos „Naglio“ (2-11) krepšininkus.

Mačo didvyriu galima vadinti Šarūną Vasiliauską. Iš pradžių gynėjas aidint ketvirtojo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai pataikė iš vidurio aikštės ir išplėšė pratęsimą (89:89), o pratęsime pelnydamas keturis taškus inicijavo savo komandos spurtą 9:0, kuris ir tapo lemiamu šiame mače – 98:89.

Didžiausia problema „Neptūnui“ buvo apsiginti be pražangų. Net trys Klaipėdos ekipos krepšininkai nebaigė mačo dėl pražangų limito, o iš viso „Neptūnas“ prasižengė net 34 kartus. „Lietkabelio“ ekipa metė net 42 baudas.

„Lietkabelis“: Vaidotas Čepukaitis 25, Adomas Drungilas 17, Šarūnas Vasiliauskas 15.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 19, Mindaugas Girdžiūnas 17, Artūras Valeika 16 (15 atk. kam.).

storas
>>KLP Nu ciuvas ka pasakysi.ar vel mane durnium vadinsi del Valeikos.ar nesakiau kad taj pac gereuses lietuvoj SP ir dar centru lose ne blogeu uz tokius petrukonius.super kasioras neptuns turi saugoti jiji kaip aki.
.,.,.
kai tokia neptuno kiaura gynyba, tai pergaliu nereikia tiketis.jau turbut kokios 5-6 varzybos, kai neptunas daugiau nei 90tsk praleidineja. juodis pradeda nuvilti, jei nesugeda sutvarkyti komandos gynybos, tai lai pasitraukia ir neskandina komandos. dar keli pralaimejimai ir sezono rezultatai bus tokie pat kaip praejusi sezona.
2012-01-22
halės fantomas
Labai gerai, kad susigrąžino senąjį istorinį LIETKABELIO pavadinimą. Su juo Panevėžys Lietuvoj visada buvo 3 komanda. Istoriją reikia gerbti ir vertinti. Man pvz.patinka hokejuj KHL. Ten visos senus pavadinimus (išskyrus Kazanę) turėjusios komandos grįžo prie istorinių pavadinimų: metalurg, avtomobilist, traktor ir t.t. Sakysit, durni pavadinimai? o ar gražesni(protingesni) NHL amerikonų: raudoni sparnai, velniai, rykliai ir kitoks marazmas. Pas mus seniau buvo tikrai gražiau: Žiemgala, Nevėžis, Tauras, Venta, Neris ir pan. Reikia laikytis tradicijų. Taip ir fanų ištikimų bus. O tai dabar ateina 15 - 20 ir jau gerai.
cool
nuostabu - buvau , maciau i- nuostabu. vasia istrauke - siandien jis Panevezio Dievas, nors noro laimet netruko ne vienam, visi kovojo iki galo. Saunu
2012-01-21
+2
Ne Vaidotas Cepukaitis . o Vaidas
2012-01-21
flexisSerbentautasPanevėžys pirmavo visas rungtynes, bet ketvirtame kėlinyje Klaipėda spurtavo ir prasidėjus paskutinei minutei atrodė jog bus nebepavejami, bet pasisekė priartėt iki 3 taškų ir Vasiliausko metimas beveik iš vidurio aikštės paskutinę sekundę buvo nerealus. O per pratesimą tai Lietkabelis atrodė jau puikiai ir žaidė pirmas kelias minutes kaip iš natų. Sėkmės ir toliau!Kaip atrodo naujos aprangos? Beje ką gero skanduot sugalvojot? ;]

Šį sezoną aprangos dar bus mėlyna ir balta, bet nuo kito sezono spalvos - bordo ir balta. O dėl skanduočių tai ateik į varžybas ir pamatysi :)
2012-01-21
Aaa
Buvau rungtynėse. Kaip ir kiti minėjo Lietkabelis pirmavo beveik visas rungtynes, tik 4 kėlinys buvo prastokas. Vasiliausko tritaškis tai super, pakėlė ant kojų visą areną. Labai džiugu, kad grįžo Lietkabelis. Šiandian buvo daugiau žmonių susirinkę negu įprastai. Šitam sezone LKL nieko gero jau nelabai pasieksim, bet BBL reikėtų pasistegti patekti į Elito divizioną. Šeip Lietkabelis turi neblogą komandą, tik LKL sezono pradžioje nesisekė, daug rungtynių pralaimėjo keliais taškais. Labai šaunu, kad Panevėžyje atsigauna krepšinis. Kaip ir kiti minėjo LKL lygis per pastaruosiu sezonus tikrai labai pakilo. Sekmės "Lietkabeliui".