Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) ketvirtadienį (03.30) vyko vienerios „2 Grupės“ ketvirtfinalio rungtynės, kur susitiko „Tikroji Sauga“ su „Pirtyje.lt“ krepšininkais.

Po įtemptos kovos, dėka sėkmingai susiklosčiusio paskutiniojo kėlinio, pergalę iškovojo savo aikštėje rungtyniavę „Tikrosios Saugos“ žaidėjai rezultatu 83:74.

Rungtynių pradžioje į priekį 9:4 išsiveržę “TS” žaidėjai greitai prarado iniciatyvą, ir jau 7-ąją susitikimo minutę rezultatas tapo lygus, o po minutės priekyje 13:9 buvo „Pirtyje.lt“ krepšininkai. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 7:0 ir jau 12-ąją susitikimo minutę penkių taškų skirtumu (20:15) priekyje buvo „Pirtyje.lt“ krepšininkai. Tačiau jau po keturių minučių, Tomo Sandos ir Mariaus Repečkos taiklių tritaškių dėka „Tikroji Sauga“ vėl išsiveržė į priekį 29:22.

Baigiantis trečiajam kėliniui „Pirtyje.lt“ komanda, daugiausiai Aurimo Palšio ir Andriaus Šamšono dėka sumažino atsilikimą iki minimumo (58:57). Nors paskutiniojo kėlinio metu svečiai ir persvėrė rezultatą (58:59), tačiau į tai „Tikroji Sauga“ atsakė 6 sausais taškais (64:59) ir iniciatyvos iš savo rankų jau nebepaleido nuolat didindami skirtumą (34 min. - 71:63; 36 min. - 78:63).

Nugalėtojų ekipoje naudingiausiai rungtyniavo T.Sanda, pelnęs 27 taškus bei atkovojęs 11 kamuolių. 19 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus pridėjo M.Repečka, po 13 įmetė Audrius Liubeckas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Martynas Narkauskas (8 atk. kam., 3 rez. perd.).

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė A.Palšis (29 tšk., 6 rez. perd., 4 atk. kam.) ir A.Šamšonas (22 tšk., 8 atk. kam.).