Trečiąją pergalę per pastaruosius keturis mačus Prancūzijos moterų čempionate iškovojo Monvilio „USO-Basket“ (11-6) ekipa su Giedre Paugaite. Ji namie 64:50 (12:14, 16:13, 22:13, 14:10) nugalėjo „Challes-les-Eaux“ (13-4) krepšininkes.

Starto penkete rungtynes pradėjusi Paugaitė nugalėtojoms per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 1 pražangą, 5 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Kita Monvilio ekipos lietuvė Eglė Šulčiūtė dėl nugaros traumos nerungtyniavo.

Antrąją nesėkmę paeiliui patyrė Saint-Amando „Union Hainaut“ (8-9) ekipa su Marina Solopova. Lietuvos rinktinės puolėjos atstovaujamas klubas namie 56:58 (11:20, 15:19, 13:7, 17:12) nusileido Nanto „Reze Basket“ (8-9) komandai.

Starto penkete mačą pradėjusi Solopova pralaimėjusioms per 37 minutes įmetė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Tarp keturiolikos Prancūzijos pirmenybėse dalyvaujančių komandų Paugaitės ir Šulčiūtės ekipa užima ketvirtąją vietą, o Solopovos klubas dalijasi 8-9 vietas.