Trifunovičius: Varžovai Weemsą dengia aktyviau, nei sezono pradžioje

2012-01-23 21:30
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt“ korespondentas
Aleksandras Trifunovičius pažymėjo, kad Kantu „Bennet“ komanda yra pajėgi kautis su visomis Eurolygos ekipomis
Aleksandras Trifunovičius pažymėjo, kad Kantu „Bennet“ komanda yra pajėgi kautis su visomis Eurolygos ekipomis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį Eurolygos „Top 16“ etapo mače Italijoje sieks pirmosios pergalės prieš Kantu „Bennet“ klubą. 

Kauno klubo vairininkas Aleksandras Trifunovičius pažymėjo, kad jau kelerius metus ekipos pagrindą išlaikantys Italijos vicečempionai yra labai stiprūs tiek žaisdami išvykose, tiek rungtyniaudami namie. 

Pirmajame „Top 16“ etapo ture „Bennet“ komanda išvykoje tik po atkaklios kovos 60:65 nusileido „Barcelona“ krepšininkams. 

Patarimų, kaip žaisti su būsimaisiais varžovais „Žalgirio“ treneriams galėtų suteikti Milovanas Rakovičius. Praėjusį sezoną serbas vilkėjo Sienos „Montepaschi“ komandos marškinėlius, o ji Italijos pirmenybių finale 4-1 nugalėjo Kantu klubą ir eilinį kartą iškovojo nacionalinių pirmenybių auksą. 

Anot Trifunovičiaus, šiuo metu daugiausiai nerimo jam kelia komandos lyderio Sonny Weemso sportinė forma. Per pastaruosius du mačus Eurolygoje ir VTB Vieningosios lygos turnyre amerikietis iš viso surinko 4 taškus ir pataikė vos 2 metimus iš 13. 

– Kokios yra stipriosios „Bennet“ komandos pusės? – žurnalistai paklausė Trifunovičiaus.
– Ši komanda turi daug stiprių pusių. Galbūt tai nėra pati garsiausia Italijos ekipa, tačiau ji jau dvejus – trejus metus turi beveik nekintančią sudėtį bei tą patį trenerį. Stipriausia šios komandos pusė – pasitikėjimas savo jėgomis bei taiklūs metimai. Kiekvienas klubas gali turėti problemų su tokia ekipa kaip „Bennet“. Ji gali žaisti su bet kuria komanda gerai, nesvarbu išvykoje ar namuose, o savo aikštėje jie ypač pavojingi.

– Ar komandoje matote vietą Mindaugui Kuzminskui?
– Mes dar kątik turėjome keturiolika žaidėjų, bet mus paliko Povilas Butkevičius, kuris buvo nepatenkintas trumpu aikštelėje praleidžiamu laiku ir nusprendė grįžti į „Rūdupį“. Aš suprantu Povilą ir matau jo vietą „Žalgiryje“ ateityje. Manau, kad Mindaugas Kuzminskas taip pat suras savo progą iki šio sezono pabaigos. Bus rungtynių, kuriose jis žais ir galės įrodyti savo vertę. Talentas yra viena, o darbas treniruotėse ir žaidimo supratimas yra visai kas kita. Pratybos, sunkus darbas ir žaidimo minutės yra tarpusavyje labai susiję dalykai. Aš neturiu priekaištų dėl jo darbo treniruotėse, bet mes neturime tiek daug žaidybinio laiko tik talentingiems, bet dar ne taip gerai pasiruošusiems mūsų komandai suteikti jėgos aikštelėje. Joje turi žaisti patys geriausi. 

– Kas atsitiko Sonny Weemsui?
– Dvejuose pastaruosiuose mačuose tikrai pasigedome jo pagalbos. Aš ir visa komanda ieškome priežasčių, kodėl jis taip prastai rungtyniauja paskutiniu metu. Jam reikia ekipos pagalbos, kad galėtų grįžti į sau įprastą žaidimo ritmą ir lygį, kokį buvo pasiekęs. Jūs turite suprasti, kad ir situacija pasikeitė. Dabar visi varžovai prieš Sonny ginasi labai aktyviai, o jis patiria daug stipresnį pasipriešinimą, nei sezono pradžioje. Jis turi būti labai susikaupęs prieš kiekvienerias rungtynes, kad galėtų rinkti tiek taškų, kiek ankščiau.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (38)
ATI@Len Biasprasau surask nors uzuomena, kur as buciau dziaugesis Javtoko atejimu i Zalgiri. Aiskini, kad VISI fanai dziauges, tai prasau SURASK, kur as buciausi dziaugesis. Tokiu, kuriem nepatiko sis Zalgirio vadovybes ejimas buvo ne vienas ir ne du, taip kad susikisk tu ta savo "VISI DZIAUGES".p.s.: akivaizdus melas, tamstos komentara paverte niekiniu.


Prašom kiek komentarų gali prisiskaityt apie Žalgirio patekimą į TOP 8, apie Javtoko gynybą, tai aš suprantu kaip teigiamą vertinimą apie šį pirkinį. O aš nesakiau, kad asmeniškai TU džiaugeisi jo atvykimu i Žalgirį. Galbūt per stipriai išsireiškiau kad VISI džiaugėsi, bet dauguma tai tikrai. Atsiprašau jog įžeidžiau tuos kurie nebuvo patenkinti Javtoko atvykimu nuo pat pradžių
2012-01-24
Atsakyti
ATI
@Len Bias

prasau surask nors uzuomena, kur as buciau dziaugesis Javtoko atejimu i Zalgiri. Aiskini, kad VISI fanai dziauges, tai prasau SURASK, kur as buciausi dziaugesis. Tokiu, kuriem nepatiko sis Zalgirio vadovybes ejimas buvo ne vienas ir ne du, taip kad susikisk tu ta savo "VISI DZIAUGES".

p.s.: akivaizdus melas, tamstos komentara paverte niekiniu.
2012-01-24
Atsakyti
ATINa geras ar blogas centras, cia subjektyvu, tad geriau pazekime i centru statistika si sezona. Javtoko naudingumo vidurkis 6.1 balo.Zalgirio grupes komandos top16 etapeCantu: D.Marconato 8.1, Shermadini 12.5Barsa: Lorbekas 18.Macabis: Sofoklis 12.7Komandos su kuriom Zalgiris zaide grupeje.Brose: Pleiss 8.1Unicaja: Zoric 15.5Pao: Vougioukas 8.1,CSKA: Krstic 21.5, Sokolovas 8Zagreb: Kasunas 13.3, May 11.3Esme tame, kad musu pagrindinis centras yra vienas prasciausiu Eurolygoje. Sakysi, del tasku prastas naudingumas, bet kas jam trukdo atkovot kamuolius? Kas trukdo isprovokuot prazangas? Kas trukdo periminet kamuolius? As net neabejoju kad uz tuos 1.2mln galetume nusipirkt pvz May arba Kasuna, kurie tiek puikiai ginasi, tiek puola.


Prieš sezoną visi džiaugėsi "Turim Javtoką, dabar pas Žalgirį gynyba bus geležinė ir taip toliau", po kelių mėnesių tie patys "FANAI" rėkia "Lauk Javtoką. Javtokas be gynybos", paskui prasideda svarstymai ką už tuos pinigus kuriuos Robertas uždirba galima nusipirkti (Kasuna, May, dar kokį velnią). Esmė ta kad pagal jus visi centrai turi lošt kaip Howardas (daryt dvigubus dublius, blokuot visus metimus į 12 eile. O apie tą patį Kasuną, sužaidė geras rungtynes prieš žalgirį, tai jau nerealus žaidėjas, jei būtų toks geras jis jau seniai sėdėtų OLY,Real,MDP ar CSKA.
2012-01-24
Atsakyti
zalgirieciaipirmyn Zalgiris!


ne
2012-01-24
-1
Atsakyti
Diskusiją pradėjau dėl to, nes perskaičiau teiginį, kad Javtokas nėra Eurolygos lygio centras. Norėjau pasakyti, kad nesikminga sezono pirmoji pusė (kuri mano nuomone priklausė apskritai nuo komandos prasto žaidimo), atitinkamai mažesnis naudingumo koeficientas, nepadaro jo prastu žaidėju. Mano nuomone, kad būtent mažesnis naudingumo koeficientas yra dėl neišnaudotų Javtoko puolimo galimybių (juk ankstesniais metais, būtent didesnis pelnytų taškų skaičius aukštu pataikymo procentu sudarė didelę dalį jo naudingumo koeficiento). Kitas dalykas - naudingumo koeficientas labiau tinka vertinti gerai puolančius žaidėjus. Gynybą atspindi tik blogai ir perimti kamuoliai, o kiek dar daug elementų neapskaičiuojama - pavyzdžiui tas pats itin svarbus centrui apsigynimas vienas prieš vieną. Na kaip žaistų May ar Kasunas Žalgiryje, tai dar neaišku, juk ir Javtokas ir Rakovičius kitose komandoje gerai žaidė.Galbūt jei būtų Žalgiris įsigijęs šiuos žaidėjus, ir jie būtų prastai žaidę, o tarkim Javtokas kitoj kurioj komandoj gera žaistųi, argi vėl nedejuotume, kad va Kasunas ne eurolygos lygio centras, ir kodėl neįsigijom Javtoko, kuris taip gerai žaidžia? Be to, manau, Jei Javtokas žaistų Zagrebe, manau, tikrai turėtų neblogesnius rodiklius ;)

ATINa geras ar blogas centras, cia subjektyvu, tad geriau pazekime i centru statistika si sezona. Javtoko naudingumo vidurkis 6.1 balo.Zalgirio grupes komandos top16 etapeCantu: D.Marconato 8.1, Shermadini 12.5Barsa: Lorbekas 18.Macabis: Sofoklis 12.7Komandos su kuriom Zalgiris zaide grupeje.Brose: Pleiss 8.1Unicaja: Zoric 15.5Pao: Vougioukas 8.1,CSKA: Krstic 21.5, Sokolovas 8Zagreb: Kasunas 13.3, May 11.3Esme tame, kad musu pagrindinis centras yra vienas prasciausiu Eurolygoje. Sakysi, del tasku prastas naudingumas, bet kas jam trukdo atkovot kamuolius? Kas trukdo isprovokuot prazangas? Kas trukdo periminet kamuolius? As net neabejoju kad uz tuos 1.2mln galetume nusipirkt pvz May arba Kasuna, kurie tiek puikiai ginasi, tiek puola.
2012-01-24
Atsakyti
ATI
Na geras ar blogas centras, cia subjektyvu, tad geriau pazekime i centru statistika si sezona. Javtoko naudingumo vidurkis 6.1 balo.

Zalgirio grupes komandos top16 etape

Cantu: D.Marconato 8.1, Shermadini 12.5

Barsa: Lorbekas 18.

Macabis: Sofoklis 12.7

Komandos su kuriom Zalgiris zaide grupeje.

Brose: Pleiss 8.1

Unicaja: Zoric 15.5

Pao: Vougioukas 8.1,

CSKA: Krstic 21.5, Sokolovas 8

Zagreb: Kasunas 13.3, May 11.3

Esme tame, kad musu pagrindinis centras yra vienas prasciausiu Eurolygoje. Sakysi, del tasku prastas naudingumas, bet kas jam trukdo atkovot kamuolius? Kas trukdo isprovokuot prazangas? Kas trukdo periminet kamuolius? As net neabejoju kad uz tuos 1.2mln galetume nusipirkt pvz May arba Kasuna, kurie tiek puikiai ginasi, tiek puola.
2012-01-24
Atsakyti
Labai gerai besiginančių ir puolančių centrų yra vienetai Europoje, manau būtų galima ant rankos pirštų suskaičiuoti: Sofoklis, Krstičius, kas dar? Net ir NBA, ir gerai puolančių ir besigininančių centrų vienetai. Nenorėkite, kad visi būtų kaip Howardas. Visgi šiuo metu centruose labiausiai vertinama gera gynyba, atkovoti kamuoliai. O puolimas, kaip ir jau buvau minėjęs priklauso labai nuo komandos draugų - juk centras atakuoja, kai gauna kamuolį patogiose pozicijose. Čia labai svarbu, kad jam tą kamuolį laikų ir vietoj "papasuotų". Javtokas, jei jis era geros formos, jei komanda gerai išnaudoja, gali būti geras ir puolime. Juk kai žaidė užsienio komandose jo puolimas kaip centrui būdavo tikrai neblogas - pelnydavo apie 10 taškų. Jis gal nėra itin plastikas, bet yra įvaldes neblogą puskablį, moka žaisti nugara, o tai jau centro puolimo arsenale yra daug :)

ATI@slubiskad Javtoko stiprioji puse - gynyba, as nesigincyju, taciau PAGRINDINIS centras turi ne tik gerai gintis, bet ir atakuot. Atakuot ne tik is po krepsio bet ir atsitraukus. To Javtokas nesugeba padaryt. Taip, kartais imeta ta savo puskabli, taciau cia daugiau isimtis nei tendencija. Javtokas butu puikus kaip atsarginis centras deja, kaip jau minejau, jis siam vaidmeniui perbrangus.O Rakovicius... Jis net nera visavertis centras. Ugis 208cm, trumpos rankos. Fiziniai duomenys geri jei tai butu PF pozicijos zaidejas, bet permazi centrui. Grynai del siu trukumu jis nusileidzai daugeliui Eurolgos centru gynyboje. Gaila, kad Zalgiris su dabartine sudetimi, negali sau leist isbandyt Rako PF pozicijoje, kuri jam zymiai parankesne...
2012-01-24
+1
Atsakyti
ATI
@slubis

kad Javtoko stiprioji puse - gynyba, as nesigincyju, taciau PAGRINDINIS centras turi ne tik gerai gintis, bet ir atakuot. Atakuot ne tik is po krepsio bet ir atsitraukus. To Javtokas nesugeba padaryt. Taip, kartais imeta ta savo puskabli, taciau cia daugiau isimtis nei tendencija. Javtokas butu puikus kaip atsarginis centras deja, kaip jau minejau, jis siam vaidmeniui perbrangus.

O Rakovicius... Jis net nera visavertis centras. Ugis 208cm, trumpos rankos. Fiziniai duomenys geri jei tai butu PF pozicijos zaidejas, bet permazi centrui. Grynai del siu trukumu jis nusileidzai daugeliui Eurolgos centru gynyboje. Gaila, kad Zalgiris su dabartine sudetimi, negali sau leist isbandyt Rako PF pozicijoje, kuri jam zymiai parankesne...
2012-01-24
Atsakyti
Na bet manau Kurtinaitis irgi puikiai suprato kad Zalgirio zaidime Weemsas svarbiausias,bet kazkodel Khimki budama zenkliai geresne komanda uz Nizhny Novgoroda nesugebejo jo sustabdyt,as esu isitikines kad tai paties Weemso problema kad jo zaidimo kreive krito zemyn
2012-01-24
Atsakyti
Manau norint kad varzovai neskirtu Weems'ui tokio didelio demesio ir ypatingos gynybos Trifunovicius turi sugalvoti kokia nauja taktika kad irodytu varzovams kad Zalgirio zaidimas sukasi ne vien apie Weems'a.
2012-01-24
Atsakyti
ZALGIRIS
ZALGIRIS VALDO!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-24
Atsakyti
Anonimas
Weemso reikia bent gale kad jis galetu isplesti pergale. Nes kolkas be jo zalgiris ojojoj kaip nepazaidzia...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-24
+1
Atsakyti
Anonimas
Na Javtokas tikrai geriau ginasi nei rakovičius čia faktas.O Rakovičius daugiau gali puolime varzovams bėdos pridaryt.Na o weemsas manau sitose rungtynese blykstels:)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-24
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl taip Javtoką nuvertinate. Aš tai iki šiol manau, kad jis yra tikrai aušto lygio centro puolėjas. Kodėl? Visų pirma, nesprendžiu apie žaidėją iš keletos nesėkmingų rungtynių, kaip tai daro nemažas skaičios krepšinio gerbėjų. Antra, nežiūriu vien į puolimą. Mano nuomone Javtokas, yra vienas geriausiai vienas prieš vieną besiginančių centro puolėjų Europoje. (Pažiūrėkit kaip jis gynėsi prieš Sofoklį.) Jeigu atkirsite su replika, kad jį maudo kas kaip nori, atsakysiu jums, kad jus veikia tam tikras psichologinis efektas, kai emociškai ypač įstringa nesėkmingi, pyktį sukėlę epizodai, todėl atsimename daugiausiai juos, tačiau nepamename daugybę sėkmingų ir galbūt mažiau matomų epizodų. Tokių, beje, Javtoko žaidime mačiau ne vieną. Trečias dalykas, kurį visada pabrėžiu - centro puolėjas yra labiausiai priklausomas žaidėjas nuo komandos draugų žaidimo. Jis gali padaryti viską, tačiau jei negaus laiku kamuolio, jei jo užtvata nebus pasinaudota, jei nebus sureaguota į jo pagalbą keičiantis ginamaisiais, mes jo pastangų galime nepamatyti ir nuvertinti jas.

O Javtoko Žalgiryje daug kas norėjo, ne tik, kad jis lietuvis ir rinktinės centras, o ir dėl to, kad jis turėjo puikų sezoną Valencijoje. Prieš šį sezoną, turbūt mažai, kas abejojo, kad jis ne eurolygos lygio žaidėjas, tik, dėl nesėkmių, kurios, beje, buvo labiau visos komandos, o ne Javtoko problema, visi jį nurašė. Įdomu kaip kalbėsite, jeigu jis staiga pradės žaisti puikiai.

ATI@Mr.Dicksutinku su viskuo ka parasei, taciau manau ir problema yra aiski - Javtokas. Apie jo prasta zaidima visi jau zinome, deja to nenumate Zalgirio vadovybe pasiuliusi jam 3 metu kontrakta ir ne bet koki o uz 1.2mln i metus. Nezinau, kodel ji pirko, tikrai nezinau, matyt kaltas prastas skautu darbas, galbut pasidave fanu spaudimui, juk prisimink kaip visi reke, jog nori Zalgiryje matyt kuo daugiau "auksto lygio" lietuviu. Gi Javtokas, budamas pagrindinis Lietuvos rinktines centras, priskiriamas prie sios grupes. Romka matyt bande itikt tiems reksniams, todel ir turime Zalgiryje net 4 Lietuvos rinktines zaidejus. Deja jie visi velniskai brangus.Romkos kisene ne gumine, jis negali supirkt 10 zaideju su tokiais kontraktais kaip Javtoko. Reik ieskot kompromisu. Gerai, pasiseke Popa gaut, nes jis sutiko zaist uz zymiai mazesne alga nei butu gaves kur nors kitur. Pasiseke ir su Weems, pigus ir geras zaidejas. Aisku tokio gero zaidimo manau net didziausi optimistai nesitikejo. Su Ty manau buvo padaryta klaida, bet velgi, gana pigus zaidejas, kodel gi nepaimt, bus ant pakeitimo Kalnieciui!Tai va, renkami zaidejai buvo pagal galimybes. Nors ir turime mes Romanovoa, taciau net ir su jo pinigais, Zalgirio biudzetas tarp EL komandu yra vienas maziausiu.Ka daryt kitiam sezonui, kad Zalgiris zaistu geriau? Visu pirma reik kazkaip issprest Javtoko problema, jis kaip pagrindinis centras yra perzemo lygio (Eurolygos mastu). Turet toki brangu zaideja, kaip atsargini centra, labai neapsimoka. Reik nutraukt sutarti ir ieskot pigesnio zaidejo, kad ir panasaus pajegumo taciau pigesnio. Sutaupius sioje pzicijoje, butu galima pirkt brangesni izaidea arba PF...Zodziu isvada tokia, atsisakius Javtoko (galbut ir kitu brangesniu Lietuvos rinktines zaideju), manau issisprestu nemazai problemu.
2012-01-24
Atsakyti
Anonimas
Weemsas, weemsas juk jis neatves komandos y pergale juk ne vienas pries viena zaidziama... Zalgiris turi Rakoviciu, javtoka, kodel trifunovicius ju neisnaudoja 2 pries 2 zaidime?? Turime Jankuna tikrai jis savo kovinguma rungtynese parodo , Nelsonas agresyvus zaidejas, bet trifunovicius vistiek jo neisnadoja taip kaip reiketu.... Nereikia visko uzmest ant Weemso peciu .. Kaip gali kiti zaidejai atsiskleist ir but motivuoti jeigu ant kiekvieno kampo Weems, Weems visi tik apie jy sneka arenoje Weemsas parodomas per ekrana sirdutes formoje ;-) kas bus kaip Sezonas baigsis ir Weemso nebebus?? Nebereiks zalgirio palaikyt...? Atsigaukit nuo pigiu narkotiku , palaikykit Zalgiry tikekite juo ir mes busim pirmi !!!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-24
Atsakyti
ATI
@Mr.Dick

sutinku su viskuo ka parasei, taciau manau ir problema yra aiski - Javtokas. Apie jo prasta zaidima visi jau zinome, deja to nenumate Zalgirio vadovybe pasiuliusi jam 3 metu kontrakta ir ne bet koki o uz 1.2mln i metus. Nezinau, kodel ji pirko, tikrai nezinau, matyt kaltas prastas skautu darbas, galbut pasidave fanu spaudimui, juk prisimink kaip visi reke, jog nori Zalgiryje matyt kuo daugiau "auksto lygio" lietuviu. Gi Javtokas, budamas pagrindinis Lietuvos rinktines centras, priskiriamas prie sios grupes. Romka matyt bande itikt tiems reksniams, todel ir turime Zalgiryje net 4 Lietuvos rinktines zaidejus. Deja jie visi velniskai brangus.

Romkos kisene ne gumine, jis negali supirkt 10 zaideju su tokiais kontraktais kaip Javtoko. Reik ieskot kompromisu. Gerai, pasiseke Popa gaut, nes jis sutiko zaist uz zymiai mazesne alga nei butu gaves kur nors kitur. Pasiseke ir su Weems, pigus ir geras zaidejas. Aisku tokio gero zaidimo manau net didziausi optimistai nesitikejo. Su Ty manau buvo padaryta klaida, bet velgi, gana pigus zaidejas, kodel gi nepaimt, bus ant pakeitimo Kalnieciui!

Tai va, renkami zaidejai buvo pagal galimybes. Nors ir turime mes Romanovoa, taciau net ir su jo pinigais, Zalgirio biudzetas tarp EL komandu yra vienas maziausiu.

Ka daryt kitiam sezonui, kad Zalgiris zaistu geriau? Visu pirma reik kazkaip issprest Javtoko problema, jis kaip pagrindinis centras yra perzemo lygio (Eurolygos mastu). Turet toki brangu zaideja, kaip atsargini centra, labai neapsimoka. Reik nutraukt sutarti ir ieskot pigesnio zaidejo, kad ir panasaus pajegumo taciau pigesnio. Sutaupius sioje pzicijoje, butu galima pirkt brangesni izaidea arba PF...

Zodziu isvada tokia, atsisakius Javtoko (galbut ir kitu brangesniu Lietuvos rinktines zaideju), manau issisprestu nemazai problemu.
2012-01-24
Atsakyti
Mr.Dick
To ATI

o tai kodėl taip yra? Nes didžioji dauguma komandos pilkos vidutinybės! Klaidietis niekad nebus geru PG. Klimavičius,Delnas sėdi šiltoj vietelė,gero rezo galima ir nerodyt,vistiek algą gausi. Lipkevičius,Nelson žalias jaunimėlis ir abejoju ar išvis kada padės! DC jau senas,bet dar vistiek už kalną geresnis. Visa laimė,kad dar atėjo Šalenga,tai dar patempia. Visų pirma pažiūrėkim į komplektaciją,nes šita komanda toliau eit perspektyvų neturi!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-01-24
Atsakyti
pirmyn Zalgiris!
2012-01-24
Atsakyti
ATI
Na taip, jeigu Popui arba Weems nesiseka - pralaimejimas garantuotas. Kalti sie zaidejai? Tikrai ne, nebent Zalgiris ne komanda, o 2 zaideju klubas.
2012-01-24
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.