Vyriausiojo trenerio netekę Rygos „Barons/LU“ krepšininkai trečiadienį (03.29) vykusiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo pergalę. Rygiečiai namie 97:75 (28:19, 21:14, 25:21, 23:21) sutriuškino lygos autsaiderę Talino „Pirita“ ekipą.

Nugalėtojams Giedrius Gustas per 25 minutes pelnė 15 taškų (4/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 7/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Michailas Anisimovas per 15 minučių surinko 8 taškus (4/7 dvitaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Saulius Dumbliauskas per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/13 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Barons/LU“: Andrėjus Jansonas 19 taškų, Stephenas Richas 16 (10 atk. kam.), Giedrius Gustas 15, Martinas Kravčenko 14.

„Pirita“: Erki Kivinukkas 19 taškų, Saulius Dumbliauskas 16, Indrekas Reinbokas 12.