Prancūzijos krepšinio pirmenybių lyderių pranašumą penktadienį (03.31) pripažinti turėjo Gravlino-Diunkerko „Maritime“ ekipa. Du lietuvius savo gretose turintis klubas išvykoje 73:77 (10:17, 22:20, 23:25, 18:15) nusileido Po-Ortezo „Elan Bearnais“.

Vienas sėkmingiausių rungtynių šį sezoną sužaidė Saulius Kuzminskas. Per 21 minutę puolėjas pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškių, 6/7 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Rezultatyviai rungtyniavo ir Dainius Adomaitis. Per 31 minutę jis surinko 10 taškų (3/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų) ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius.

Po pergalės „Elan Bearnais“ lieka vienvaldžiu pirmenybių lyderiu, per 25 mačus iškovojęs 20 pergalių. Tuo tarpu „Maritime“ žengia šešta, po 25 susitikimų turinti 15 pergalių.