Dviejų pralaimėjimų seriją NBA čempionate nutraukė Denverio „Nuggets“ (41 perg. – 32 pral.) ekipa, savo aikštėje 106:94 (27:26, 28:28, 20:22, 31:18) palaužusi Minesotos „Timberwolves“ (30-42).

Lūžis rungtynėse įvyko trečio kėlinio pabaigoje, kai vienas žemiausių Denverio ekipos žaidėjų Andre Milleris blokavo Ricky Daviso metimą. Tada „Nuggets“ spurtavo 7:0 ir, išsiveržę į priekį, nebeatsilikinėjo.

Ši pergalė sustiprino Denverio ekipos galimybes po 16 metų pertraukos laimėti diviziono varžybas. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus devynerioms rungtynėms, „Nuggets“ artimiausius konkurentus, Juto „Jazz“ krepšininkus, lenkia septyniomis pergalėmis.

Nugalėtojams atstovaujantis Linas Kleiza aikštėje praleido minutę ir pelnė tašką (0/1 dvit., 1/2 baudų) bei atkovojo kamuolį.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 32 taškai, Andre Milleris 16, Rubenas Pattersonas 14, Kenyonas Martinas 11.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 22 (16 atk. kam., 7 rez. perd., 7 blk.), Ricky Davisas 21, Marcusas Banksas 17, Markas Blountas 15, Rashadas McCantsas 10.