Derrickas Favorsas nusileido ant Amiro Johnsono galvos Nuotr.: Reuters – Scanpix
Andrea Bargnani pelnė 25 taškus, tačiau pataikė tik 10 metimų iš 26 Nuotr.: Reuters – Scanpix
Jose Calderonas po rungtynių sveikina Liną Kleizą Nuotr.: Reuters – Scanpix
Andrea Bargnani reidas link krepšio Nuotr.: Reuters – Scanpix
Geriausias 2010 metų Lietuvos krepšininkas grįžta į sau įprastą žaidimą. Jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (6-13) taip pat pradeda lipti iš duobės.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače Lino Kleizos „Raptors“ išvykoje po dviejų pratęsimų 111:106 (23:32, 27:18, 19:25, 21:15, 10:10, 11:6) nugalėjo Jutos „Jazz“ (10-6) ir iškovojo antrą iš eilės pergalę.

„Raptors“ nutraukė ir ilgą pralaimėjimų „Jazz“ komandai seriją. Prieš tai Solt Leik Sičio klubas prieš Toronto ekipą buvo laimėjęs 11 rungtynių iš eilės.

Kleiza sužaidė rezultatyvausias sezono rungtynes, pelnydamas 25 taškus, 12 iš jų – per du pratęsimus.

Jose Calderonas ketvirto kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, pataikęs tritaškį likus žaisti 13 sekundžių (90:90).

Pratęsime Calderonas pataikė dvitaškį, Kleiza pridėjo tritaškį ir „Raptors“ išsiveržė į priekį, tačiau „Jazz“ greitai išlygino rezultatą – 95:95. Dar vienas lietuvio tritaškis vėl išvedė Toronto komandą pirmyn, o po taiklių Paulo Millsapo baudų, tuo pačiu atsakė ir Kleiza – 100:97, likus žaisti 11 sekundžių.

Millsapui buvo patikėta paskutinė pirmo pratęsimo ataka ir jis nenuvylė – pataikė tritaškį ir išplėšė antrą papildomą atkarpą.

Antrajame pratęsime Kleiza pataikė iš vidutinio nuotolio, iš tolį įmetė ir Calderonas bei mačo baigtis tapo aiški (109:103).

Geriausias rungtynes po sugrįžimo į aikštę sužaidęs Kleiza per 33 minutes pataikė 4/5 dvitaškių, 4/9 tritaškių ir visas 5 baudas, atkovojo 5 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir kartą suklydo.

„Raptors“: Linas Kleiza ir Andrea Bargnani po 25, DeMaras DeRozanas 17 (8 atk. kam.), Leandro Barbosa 13, Jose Calderonas 12.

„Jazz“: Paulas Millsapas 31, Devinas Harrisas 24, Derrickas Favorsas 16 (11 atk. kam.), Raja Bellas ir C.J. Milesas po 11.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Golden State Warriors Portland Trail Blazers 101-93 stat »
Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers 96-91 stat »
Sacramento Kings Denver Nuggets 93-122 stat »
Utah Jazz Toronto Raptors 106-111 stat »
San Antonio Spurs Atlanta Hawks 105-83 stat »
Dallas Mavericks Minnesota Timberwolves 90-105 stat »
Oklahoma Thunder New Orleans Hornets 101-91 stat »
Houston Rockets Milwaukee Bucks 99-105 stat »
Chicago Bulls Indiana Pacers 90-95 stat »
Detroit Pistons Miami Heat 98-101 stat »
Cleveland Cavaliers New York Knicks 91-81 stat »
Washington Wizards Charlotte Bobcats 92-75 stat »
Philadelphia 76ers New Jersey Nets 90-97 stat »

1 2 3  »
Tikiuosi isleis pagaliau verta zaideja (Lina) i starta jau...
cia tiem kas nemate varzybu...
Jei ka tas kuris dievina bargnani galiu pasakyt, kad sleptusi, ginybos pas ji nera, o meta taskus nes tik gaves kamuoli meta belenka ir plius derinius daro ant jo pagrinde, o vakar su savo desperatiskais metimais vos neuzskandino toronto ir sedejo palukus raudamasis kai vienoj is lemiamu ataku neatsitvere savo zmogaus ir tas pakartojo LANKO NESIEKUSI METIMA. O Kleiza, ka jis jum blogo LIETUVIAM padare, kad ant jo dar ir stumt pradedat, vakar visa 4 kelini ir abu pratesimus atvare be keitimo, labai gerai gynesi, atkovojo pora svarbiu kamuoliu ir dar svarbiausia padare LABAI SVARBIUS TASKUS per pratesimus. Dziugino trenerio pasitikejimas, net poroje lemiamau ataku buvo aiskiai matyti, kad derinys daromas butent ant Lino ir tas suteikia vilties, kad artimiausiu metu ji galime isvysti ir starto penkete...
Aha
Smagu, kad Linas atsigauna. Taip ir toliau!
2012-01-26
AST
repianoLeQueenTeko matyt sias rungtynes. Turbut geriausios Raptors rungtynes per pastaruosius kelis metus. Jei jie zaistu visada taip kaip sianakt - kaip KOMANDA, pergaliu butu daugiau. Gaila tik kad Bargnani vel gavo trauma, ir sikart panasu, jam teks praleist gan daug rungtyniu.Manau jei raptors iškeistų Bargnani į į labiau centro funkcijas atliekantį žaidėją pasiektų daug geresnių rezultatų, nes kai didžiausias žaidėjas nuolat prie tritaškio linijos trinasi labai prastai su atkovotais kamuoliais būna.

Realiai manau arba i biski lb baudos aiksteleje megstanti buti PF arba ji ir dar koki PG, kad ir Calderona ( kuris mano nuomone tikrai gerai ziurisi Raptorsuose, bet visgi...) i tikrai nebloga PG. Nes SG neblogai pas juos dar tikriausiai Weems gris, SF linas jau atsigauna, o C kita sezona Jonas atvarys, aisku dar nieko gero, bet ateities Raptors pagrindinis C turetu jis buti.
2012-01-26
rytsudiza
rytfaniai parodo, kod tik stumt moka, net po tokiu rungtyniu vistiek ant kazko uzstumt reikia, tik dar kart irodet, kad vilniui gyvena tik proto atsilikeliai