„Pacers“ krepšininkų džiaugsmas įveikus „Bulls“ komandą
Nuotr. AP-Scanpix
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos lyderiai, Čikagos „Bulls“ (16-4) krepšininkai, patyrė pirmą nesėkmę namie. Čikagos ekipa 90:95 (23:24, 31:20, 20:31, 16:20) turėjo pripažinti Indianos „Pacers“ (12-5) pranašumą.

„Pacers“ po ilgosios pertraukos praleido vos 36 taškus, o naudingiausias praėjusio sezono lygos žaidėjas Derrickas Rose'as ketvirtajame kėlinyje tepelnė 2 taškus.

„Bulls“ paskutinę rungtynių minutę atsiliekant dviem taškais, Rose'as perdavė kamuolį Brianui Scalabrine'ui, kurio tolimas metimas skriejo pro šalį. „Pacers“ surezgė greitą ataką ir Roy Hibberto dėjimas padidino skirtumą iki 4 taškų – 94:90.

Dvikova su „Bulls“ Indianos krepšininkams buvo ypatinga tuo, kad pernai atkrintamosiose varžybose Čikagos ekipa įrodė pranašumą, laimėdama seriją 4-1.

„Mano žaidėjai tiesiog norėjo atsirevanšuoti, nes pernykštė nesėkmė buvo labai skaudi“, – teigė „Pacers“ strategas Frankas Vogelis.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 24, Ronnie Breweris 20 (10 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 17, Carlosas Boozeris 11, Joakimas Noah 10.

„Pacers“: Danny Grangeris 22, Roy Hibbertas 20, Davidas Westas 14, Paulas George'as 13, Darrenas Collisonas 11 (8 rez. perd.), Tyleris Hansbrough 10.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Golden State Warriors Portland Trail Blazers 101-93 stat »
Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers 96-91 stat »
Sacramento Kings Denver Nuggets 93-122 stat »
Utah Jazz Toronto Raptors 106-111 stat »
San Antonio Spurs Atlanta Hawks 105-83 stat »
Dallas Mavericks Minnesota Timberwolves 90-105 stat »
Oklahoma Thunder New Orleans Hornets 101-91 stat »
Houston Rockets Milwaukee Bucks 99-105 stat »
Chicago Bulls Indiana Pacers 90-95 stat »
Detroit Pistons Miami Heat 98-101 stat »
Cleveland Cavaliers New York Knicks 91-81 stat »
Washington Wizards Charlotte Bobcats 92-75 stat »
Philadelphia 76ers New Jersey Nets 90-97 stat »

-1
pralaimejo tai pralaimejo, juk nevisada gali laimet ir namie :)
2012-01-26
-1
Šaunuoliai, Pacers , iškovota dar viena svarbi pergalė sezone išvykoje ir dar prieš Bulls (: Frank Vogel tikrai stiprus strategas , praėjusiame sezone likus mažiau nei puse sezonui sugebėjo atvesti Pacers į PO, o šiame sezone Indiana kol kas penktąją vietą užima Rytų konferencijoje (: