Antrajame šio sezono Los Andželo komandų derbyje pergalę šventė Kobe Bryanto vedama „Lakers“ ekipa
Nuotr. AP-Scanpix
Kobe Bryantas ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 iš 24 savo taškų, o „Lakers“ ekipa Los Andželo derbyje lemiamomis minutėmis 96:91 (25:27, 24:24, 19:20, 28:20) nugalėjo „Clippers“ krepšininkus ir revanšavosi jiems už nesėkmę 94:102 prieš dešimt dienų.

Beveik visas rungtynes atsilikusius aikštės šeimininkus likus žaisti pusseptintos minutės į priekį tritaškiu išvedė Kobe Bryantas. Netrukus Chauncey Billupso techninę pražangą išnaudoję „Lakers“ krepšininkai įgijo 5 taškų pranašumą ir iniciatyvos iš rankų nepaleido.

„Clippers“ ekipai itin trūko lyderių Chriso Paulo bei Chauncey Billupso indėlio. Pirmasis pataikė vos 1 metimus iš 11 ir surinko 4 taškus, o antrasis įmetė 1 kartą iš 10 ir surinko 9 taškus.

„Lakers“ iškovojo pergalę, nors jau dvyliktose rungtynėse paeiliui pelno mažiau nei 100 taškų. Tokią ilgą seriją, kai komanda negali surinkti triženklio taškų skaičiaus, ištikimiausi „Lakers“ aistruoliai paskutinį kartą matė tik 2003-2004 metų sezone.

„Nepelnysime 110 taškų, nes mūsų komanda nėra greitą žaidimą propaguojanti ekipa. Vis dėlto surinkti 96 taškus, atakuojant krepšį 49 proc. taiklumu yra geras rezultatas“, – dėl komandos rezultatyvumo pernelyg galvos nesuko „Lakers“ strategas Mike'as Brownas

„Lakers“: Kobe Bryantas 24 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kld.), Pau Gasolis 23 (10 atk. kam.), Andrew Bynumas 19, Andrew Gaudelockas 14, Derekas Fisheris 11.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 26 (9 atk. kam.), Maurice'as Williamsas 16, Caronas Butleris 16, DeAndre Jordanas 11.