Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmenybėse dvyliktąją pergalę iškovojo ir į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą pakilo Klaipėdos „Neptūno" krepšininkai. Jie namie po atkaklios kovos 93:87 (24:17, 19:27, 27:19, 23:24) palaužė Talino „Kalev/Cramo" ekipos pasipriešinimą.

Po taškas į tašką vykusios kovos per pirmąsias minutes, aikštės šeimininkams pavyko atitrūkti pirmojo ketvirčio pabaigoje. Tuomet uostamiesčio krepšininkai surengė kelias greitas atakas ir įgijo 7 taškų persvarą.

Per antrąjį ketvirtį estai pasivijo pabėgusius klaipėdiečius ir baigiantis kėliniui persvėrė rezultatą, tačiau po didžiosios pertraukos „Neptūno" krepšininkai susigrąžino iniciatyvą, kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

Ši pergalė „Neptūno" ekipą kilstelėjo į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu penkioliktąją nesėkmę patyrę estai nukrito į devintą vietą.

Paskutines SEB BBL reguliariojo sezono rungtynes uostamiesčio krepšininkai sekmadienį (04.01) žais su Valmieros „Lačplėša alus" ekipa.

„Neptūnui": Vitalijus Stanevičius 23 (11 atk. kam., 6 kld.), Gintautas Vileita 19 (6 rez. perd.), Osvaldas Kurauskas 12 (7 rez. perd.), Latece'as Williamsas 10, Vaidotas Pečiukas 10.

„Kalev/Cramo": Jamesas Williamsas 18, Howardas Frieras 18, Raitas Keerlesas 17, Gertas Dorbekas 16.

•

Kitose SEB BBL rungtynėse lengvą pergalę iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa, savo aikštėje 91:72 (32:12, 18:16, 20:18, 21:16) įveikusi Liepojos „Livu Alus“ komandą. Tai buvo pirmoji Kauno klubo pergalė treniruojant Ainarui Bagatskiui.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė 20 taškų persvarą ir per likusį rungtynių laiką ją tik išsaugojo. Bagatskis šiose rungtynėse leido atsipūsti dviems pagrindiniams priekinės linijos krepšininkams – Darjušui Lavrinovičiui ir Pauliui Jankūnui.

„Žalgiriui“: Darius Šilinskis (žaidė 20 min.) ir Jonas Mačiulis po 18, Tanoka Beardas 13 (10 atk. kam.), Reggie Freemanas 12, Vidas Ginevičius 11.

„Livu Alus“: Dainis Obersatsas 16, Justinas Pavlavičius 15, … Valdas Dabkus ir Raimondas Petrauskas po 7.

to Thunderstorm: Žaidė jis Nevėžyje kaip lyg ir, bet dėl traumos ten nieko nesužaidė..
2006-04-01
Meluoju juk :) ir neraudonuoju
2006-04-01
T.y. ziuriu... :)
2006-04-01
Is kur ,, Neptunas " ta Staneviciu istrauke ( pries sezona apie ji nieko nezinojau, o dabar ziuri kaip varo )?
2006-04-01
to Beard: nerandu aš ten nieko...o dėl Colemano, kodėl tu taip? Su Colemanu prieš tai tris puikias pergales irgi pasiekė..
2006-04-01
Kaip be colemano iskart kiti rezultatai, vat Zalgiris Andersona atleido pagaliau,