Triuškinančią pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Vloclaveko „Anwil“ krepšininkai. Jie namie 105:76 (24:16, 31:21, 23:18, 27:21) sutriuškino Koszalino „AZS Gaz“ ekipą.

Marius Prekevičius nugalėtojams per 12 minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„Anwil“ ekipa, turinti 16 pergalių ir 9 pralaimėjimus, užima 2-ąją turnyrinės lentelės vietą.

•

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa. Du lietuvius savo gretose turintis klubas išvykoje 65:76 (17:15, 17:15, 15:28, 16:18) turėjo pripažinti Ostrovo „Stal“ krepšininkų pranašumą.

Tomas Masiulis per 21 minutę pelnė 10 taškų (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 kartą prasižengė.

Tomas Pačėsas per 22 minutes prametė vieną mestą dvitaškį ir taškų nepelnė, bet atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Sopoto klubas, turintis 21 pergalė ir 4 pralaimėjimus, išlieka vienvaldžiu lygos lyderiu.

•

15-ąją pergalę šeštadienio (04.01) rungtynėse iškovojo Mindaugo Burneikos Slupsko „Energa Charni“ ekipa. Ji išvykoje 66:61 (17:13, 15:16, 16:19, 18:13) palaužė Kolobrzego „Kotwica“ krepšininkus.

Burneika nugalėtojams per 11 minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei 1 kartą prasižengė.

„Energa Charni“ ekipa, turinti 15 pergalių ir 10 pralaimėjimų, užima 3-ąją turnyrinės lentelės vietą.
Prekevicius kazkaip mazai zaidzia paskutiniu metu, bet jo ten kaip ir nereikia, ir taip visus triuskina ,, Anwil "...