Jameeras Nelsonas aikštę paliko gavęs traumą Nuotr.: AP – Scanpix
Dwightas Howardas svarsto, kaip jo komanda sugebėjo pralaimėti Nuotr.: AP – Scanpix
Kur išskrido Gleno Daviso varžovas? Nuotr.: AP – Scanpix
Jameero Nelsono skrydis Nuotr.: AP – Scanpix
Bostono „Celtics“ (8-9) krepšininkai įrodė, kad pakeisti rungtynių eigą galima atsiliekant net ir 27 taškų skirtumu. Paulo Pierce'o ir E'Twauno Moore'o vedamas Bostono klubas panaikino beviltišką deficitą ir išvykoje 91:83 (16:32, 21:26, 27:17, 27:8) patiesė Orlando „Magic“ (12-6) ekipą.

Antrame kėlinyje „Celtics“ atsiliko 25:52, tačiau po ilgosios pertraukos jų žaidimas ėmė keistis. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Magic“ vis dar džiaugėsi 11 taškų pranašumu (75:64), tačiau per svarbiausias mačo 12 minučių nerado būtų, kaip įveikti „Celtics“ gynybą, pataikė vos 2 metimus iš 17 ir sukrapštė 7 taškus.

Tai buvo ketvirtoji „Celtics“ pergalė paeiliui prieš Orlando ekipą. Tuo tarpu „Magic“ Bostono klubui pralaimėjo jau antrą kartą šią savaitę – pirmadienį Dwighto Howardo kariauna patyrė sutriuškinimą net 31 taško skirtumu.

„Magic“: Dwightas Howardas 16 (16 atk. kam.), Jasonas Richardsonas 13, Ryanas Andersonas 12, Jameeras Nelsonas 11, Hidayetas Turkoglu 10 (7 rez. perd.).

„Celtics“: Paulas Pierce'as 24 (10 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 16, Kevinas Garnettas 12 (10 atk. kam.), Mickaelis Pietrusas 12, Brandonas Bassas 10.