Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ (16-13) auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt) rungtynėse labai prastai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir tai jiems kainavo pergalę. Laikinosios sostinės ekipa svečiuose 69:77 (14:20, 19:24, 13:18, 23:15) nusileido Joniškio „Delikateso“ (18-11) komandai.

Beveik visą laiką iniciatyva priklausė aikštės šeimininkų komandai, kuri įpusėjus trečiajam kėliniui pirmavo 16 taškų persvara (56:40).

Visgi jėgų nestokojantys jaunieji žalgiriečiai prasidėjus paskutinei rungtynių minutei sumažino deficitą iki 3 taškų (69:72). Bet tuomet Vidmantas Užkuraitis pelnė 5 taškus iš eilės ir įtvirtino „Delikateso“ pergalę.

Kauno komandai sunkiai sekėsi tvarkytis po krepšiu. Ji atkovojo vos 22 kamuolius, tuo tarpu varžovams tą padaryti leido net 38 sykius.

„Žalgirio-Sabonio mokykla“: Tomas Dimša ir Marius Grigonis po 16, Vaidas Kariniauskas 9.

„Delikatesas“: Aivaras Kvedaravičius 19, Vidmantas Užkuraitis 18, Vadimas Volodko 17 (13 atk. Kam.), Vaidotas Jatulevičius 10.