Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione apmaudžią nesėmę patyrė Roberto Štelmaherio treniruojama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-8) komanda.

Pirmenybių naujokai po pratęsimo 71:73 (13:19, 18:18, 17:10, 19:20, 4:6) neatsilaikė prieš namuose rungtyniavusią Tartu universiteto (5-10) ekipą.

39 minutę Paulius Morkeliūnas sumetė abi baudas ir išlygino rezultatą 67:67. Netrukus komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis, o likus 6 sek. iki ketvirčio pabaigos Morkeliūnas perėmė kamuolį.

Tačiau lemiamu galėjusį tapti lietuvio metimą blokavo Stenas-Timmu Sokkas.

44 minutę estai išsiveržė į priekį 73:71, o per likusį laiką pasvaliečiai pateko į varžovų gynybos gniaužtus ir neatliko nė vieno metimo.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Morkeliūnas 15, Eimantas Bendžius 12, Noblesas Leroy 11.

Tartu universitetas: Rain Veideman 19, Marekas Doroninas ir Billas Ammis po 16.