Svarbią pergalę Ispanijos čempionate iškovojo Sevilijos „Caja San Fernando“ klubas. Sekmadienio (04.02) popietę namie CSF 71:58 (21:12, 17:16, 15:10, 18:20) įtikinamai įveikė Lugo „Leche Rio“.

Pirmajame kėlinyje 12:10 pirmaudami svečiai ketvirčio pabaigoje nesulaikė šeimininkų ir leido jiems pelnyti 11 taškų be atsako. Per likusį laiką CSF pranašumas buvo įtikinamas – šeimininkai išlaikė saugų atstumą ir šventė įtikinamą pergalę.

Šios rungtynės ne pačios sėkmingiausios buvo lietuviui Donatui Slaninai. Jis per 25 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

CSF: Lou Roe 23 taškai (9 atk. kam.), Carlosas Cherry 11, Ioannis Giannoulis 9, Carlesas Marco ir Darrenas Cherry po 8.

„Leche Rio“: Geraldas Brownas 14, Pete'as Mickealas 13, Djuro Ostojičius 12, Nebojša Bogavacas.

Po pergalės CSF pavijo „Leche Rio“ turnyrinėje lentelėje. Abi ekipos turi po 9 pergales bei 17 nesėkmių ir dalijasi 15-17 pozicijomis tarp 18 komandų. Dvi blogiausios reguliariojo sezono ekipos kitą sezoną bus priverstos žaisti antrajame Ispanijos lygos divizione.

Ar Roe jau pagerino Sabonio rekorda? Jei ne, tai ko gero sia savaite pagerins... :(