Vilniaus „Lietuvos telekomui“ nepavyko antrus metus iš eilės moterų Eurolygoje džiaugtis trečiąja vieta. Čekijos mieste Brno vykusio moterų Eurolygos finalinio ketverto mažajame finale vilnietės 62:77 (19:25, 14:19, 17:12, 12:21) turėjo pripažinti Valensjeno „Olympic" pranašumą ir užėmė ketvirtą vietą.

Lygiai šios rungtynės vyko tik pirmas penkias minutes, kai rezultatas buvo 11:11. Po to prancūzės spurtavo 9:0, o po pirmųjų dešimties minučių turėjo 6 taškų persvarą (25:19). Skirtumas nenumaldomai augo antrajame kėlinyje, kai „Olympic" įgijo dviženklę persvarą (35:23).

Trečiojo kėlinio viduryje prancūzės įgijo 14 taškų pranašumą (53:39), tačiau pirmuosius taškus pelniusi Jurgita Štreimikytė Virbickienė inicijavo vilniečių spurtą 11:3, po kurio ketvirtajame kėlinyje ekipas skyrė vos 6 taškai - 50:56.

Tačiau klimpdamos varžovių gynyboje „Lietuvos telekomo" krepšininkės kelis kartus nespėjo surengti rezultatyvios atakos per 24 sekundes, o varžovių metimai pasiekdavo tikslą ir jos vėl susikrovė dviženklę persvarą. Palūžusios Lietuvos čempionės nebesugebėjo atsitiesti ir buvo priverstos pripažinti varovių pergalę.

„Lietuvos telekomo" negelbėjo net fantastiškas Katie Douglas žaidimas. Be keitimo rungtyniavusi amerikietė pelnė 30 taškų (11/15 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/4 baudų), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo.

„Lietuvos telekomui“: Katie Douglas 30, Sandra Valužytė 14, Jurgita Štreimikytė 8, Irena Baranauskaitė 6, Ieva Kublina ir Jennifer Derevjanik po 2.

„Olympic“: Kristi Harrower 21, Sonja Kireta 15, Sandra Le Drean ir Vedrana Grgin Fonseca po 11.

maladec paneles!!!
po metu bus auksas :))
2006-04-03
na ka jau padarysi merginos kovojo ir eurolygoje is lietuviu triju komandu auksciausei pakilo :)
2006-04-02
galima pasakyti pinigai nugalejo.... reikia dziaugtis kad i final 4 patekome. aciu telekomui!