Pralaimėjimų seriją sekmadienį (04.02) nutraukė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai. Jie išvykoje 87:75 (26:23, 20:17, 20:19, 21:16) įveikė Kauno „Atletą“ ir išsaugojo viltis patekti į finalinį BBL šešetą.

Likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos „Nevėžis“ pirmavo 3 taškais. Tuomet Mindaugas Sakalauskas pataikė dvitaškį su bauda, abu baudos metimus pataikė Gytis Sirutavičius ir svečiai atitrūko 62:54. Per lemiamą ketvirtį Kėdainių krepšininkai neprisileido varžovų arčiau 6 taškų.

„Atletas“: Ridas Globys 17 taškų, Nerijus Varnelis 15 (11 atk. kam.), Julius Mykolaitis 14 (8 atk. kam.), Egidijus Mikalajūnas ir Adewole'as Lewalas po 6.

„Nevėžis“: Mindaugas Sakalauskas 18 (7 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 17, Marius Janišius 15 (11 atk. kam., 1/8 baudų), Gediminas Maceina 12, Mantas Česnauskis 9 (8 rez. perd.).

„Nevėžis“ po 30 rungtynių BBL čempionate turi 16 pergalių ir viena atsilieka nuo rungtynėmis daugiau žaidusios Valmieros „Lačplėša alus“ ekipos. Tuo tarpu LKL čempionate Kėdainių ekipa pakilo į ketvirtąją poziciją, per 13 rungtynių iškovojusi 5 pergales. Visgi šioje vietoje „Nevėžis“ veikiausiai išsilaikys tik iki šeštadienio, kadangi žais su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Pralaimėjęs Kėdainių klubas smuks į penktąją vietą.

„Atletas“ lieka LKL autsaideriu, per 13 susitikimų pasiekęs vos 2 pergales. BBL pirmenybėse tarp 17 ekipų Kauno klubas žengia 15-as, laimėjęs 8 dvikovas per 31 susitikimą.