Dar vieną pergalę Ispanijos čempionate šventė Žeronos „Akasvayu“ ekipa. Ji sekmadienį vakare namie 97:78 (18:19, 26:10, 28:28, 25:21) įveikė Madrido „Adecco Estudiantes“.

Antrąjį kėlinį Žeronos ekipa pradėjo pelnydama 10 taškų be atsako. 28:19 atitrūkusi „Akasvayu“ netrukus įgijo dviženklį pranašumą (31:28), o per antrąjį kėlinį susikrautą persvarą išlaikė iki dvikovos pabaigos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Dainius Šalenga prie pergalės per 19 minučių prisidėjo 4 taškais (2/4 dvitaškių). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, blokavo metimą bei kartą prasižengė.

„Akasvayu“: Germanas Gabrielis 22 taškai (6/8 tritaškių), Terrellas Myersas 19, Francisco Kammerichsas 13, Samo Udrihas 12.

„Estudiantes“: Willie McDonaltas 16, Antonio Bueno 15, Ikeras Iturbe 14, Sancho Rodriguezas 12 (8 rez. perd.).

Per 26 rungtynes 16 sykių laimėjusi Žeronos ekipa pavijo Gran Kanarijos „Group Dunas“ ekipą ir su ja dalijasi 5-6 vietomis. Pirmauja 20 sykių laimėjusi Barselonos „Winterthur“ ekipa.

Salenga tai ten ziauriai lievai losia, nu nebent ten jam nereikia metyti, yra kas uz ji meto...