EYBL U14 antrojo turo turnyras vyko Latvijos Ogre mieste sausio 26-29 dienomis. Š.Marčiulionio krepšinio akademijos gim. 1998 m. komanda, vadovaujama trenerio Edvino Justos, laimėjo prieš Estijos, Kauno, dvi Latvijos ir Maskvos komandas bei tapo ir antrojo turo čempione.

Pirmąją turnyro dieną Š.Marčiulionio KA-Himėja komanda laimėjo prieš „Salva/University of Tartu“ komandą 93:38, o po to nugalėjo Kauno „Aisčių“ komandą 73:48. Antrąją dieną trenerio Edvino Justos auklėtiniai susitiko su dviem Latvijos komandomis ir nugalėjo jas: „Ridzene“ – 85:29, o „BS Ogre“ – 79:46. Paskutinę turnyro dieną Š.Marčiulionio KA-Himėja komanda 57:53 laimėjo prieš Maskvos „BS Trinta“ komandą ir tapo turnyro nugalėtoja.

Šarūnas Tamkevičius išrinktas į Simbolinį turnyro žaidėjų penketą, o Vilius Žukas išrinktas Geriausiu komandos žaidėju.

Apie EYBL U14 turnyro varžybas pasakoja komandos treneris Edvinas Justa.

„Šioje išvykoje mums teko įveikti du netikėtumus. Pirmiausia, dėl mašinos gedimo mūsų 300 km. kelionė į Latviją su dviem sustojimais truko beveik 10 valandų. Po tokios kelionės ir trumpesnio, nei tikėtasi poilsio, truputį baiminausi pirmosios dienos varžybų, bet viskas buvo gerai: laimėjome dideliu skirtumu. Sunkumų nesukėlė ir antrosios dienos varžybos.

Paskutinę turnyro dieną susitikome su taip pat nepralaimėjusia – Maskvos Trintos komanda. Nors visas rungtynes pirmavome 10-14 taškų, paskutinę rungtynių minutę įvyko daug sunkiai paaiškinamų dalykų, todėl teko žaisti pratęsimą. Džiaugiuosi, kad vaikinai nepalūžo ir laimėjo 4 taškais. Seniai nežaidėme tokių atkaklių rungtynių, todėl malonu, kad komanda žaidė gerai, susikaupusi ir nugalėjo pajėgią Maskvos komandą.

Viso turnyro metu puikiai žaidė komandos lyderiai Šarūnas Tamkevičius ir Vilius Žukas. Gerai, kad lemiamų rungtynių metu taiklūs buvo mūsų snaiperiai – Ignas Masiulionis bei Edvinas Kucevičius, naudingai žaidė ir Aistis Pilauskas. Šio turnyro metu leidau pažaisti visiems komandos žaidėjams, o sunkiausiose rungtynėse grūdinosi stipriausieji.”