Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) dar dvi komandos sekmadienį (04.02) vykusiose „2 Grupės“ ketvirtfinalio rungtynėse baigė 2005-2006 metų sezoną.

Išvykoje žaisdami „Kolegos“ antrąsyk įveikė „Balto Link“ žaidėjus rezultatu 54:52 ir seriją laimėjo „sausu“ rezultatu 2-0.

Nuo susitikimo pradžios į priekį išsiveržę „Kolegos“ iki pirmojo kėlinio galo įgijo 5 taškų persvarą, tačiau baigiantis antrajam ketvirčiui ją iššvaistė ir po 20 minučių žaidybinio laiko pirmavo minimaliu skirtumu (31:30).

Po didžiosios pertraukos „Balto Link“ niekaip nesugebėjo rasti kelių varžovų krepšio link, per kėlinį pelnė vos 7 taškus ir leido oponentams atitrūkti 11 taškų skirtumu. Paskutiniojo ketvirčio metu vaizdas aikštėje pasikeitė. „Balto Link“ pradėjo sėkmingiau pulti bei geriau gintis, kas leido po truputį mažinti skirtumą ir paskutinę susitikimo minutę komandas skyrė vos 2 taškai (48:50).

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 14 taškų pelnęs ir 7 kamuolius atkovojęs Edmundas Rodzevičius. 12 pelnytų taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus pridėjo Andžejus Olenkovičius.

„Balto Link“ gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs ir 8 kamuolius sugriebęs Tadas Markilevičius.

Kitose savaitgalį vykusiose „2 Grupės“ ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Pirtyje.lt“ ir „Tikroji Sauga“ komandų, antrąją pergalę iškovojo pastaroji ekipa 84:74 ir seriją laimėjo 2:0.

Susitikimą sėkmingiau pradėję aikštės šeimininkai sužaidus penkias minutes pirmavo 6:4, tačiau jau po dviejų minučių „Tikroji Sauga“ buvo priekyje 10:6. Antrąjį kėlinį, kaip ir pirmąjį, sėkmingiau pradėję „Pirtyje.lt“ krepšininkai, išsiveržė 20:15, tačiau 15-ąją susitikimo minutę po Povilo Jakučio taiklaus dvitaškio „Tikroji Sauga“ išsiveržė į priekį 23:22. Likusią ketvirčio dalį, dėka sėkmingo Tomo Sandos žaidimo, kuris pataikė du tritaškius ir dvitaškį, „TS“ atitrūko 6 taškų skirtumu (35:29).

Po pertraukos „Pirtyje.lt“ ir toliau niekaip negalėjo sustabdyti įsibėgėjusių varžovų ir praleidę 7 taškus be atsako, 22-ąją minutę atsilikinėjo 13 taškų skirtumu (29:42). Tačiau tuomet prabilo aikštės šeimininkų lyderis Aurimas Palšis, iš eilės pelnęs 13 taškų ir sumažinęs atsilikimą iki 40:44. Tačiau paskutinę trečiojo kėlinio sekundę iš sunkios padėties pataikytas Audriaus Liubeko tolimas metimas leido „Tikrajai Saugai“ baigti kėlinį pirmaujant 10 taškų skirtumu (60:50).

Lemiamame kėlinyje A.Palšio dėka, kuris vienintelis „Pirtyje.lt“ komandoje per pirmas 8 minutes pelnė visus komandos taškus (18) leido įnešti intrigą. 34 minutę skirtumas sumažėjo iki 63:65, o dar po minutės tapo lygu 66:66, tačiau po „TS“ paprašytos minutės pertraukėlės, rezultatas aikštėje pasikeitė. Pastarieji per dvi minutes atstatė 10 taškų pranašumą (76:66) ir užsitikrino mažiausiai ketvirtąją vietą „2 Grupės“ VKM lygoje.

„Tikrąją Saugą“ į priekį vedė 21 tašką surinkęs ir 5 kamuolius atkovojęs T.Sanda. Po 17 taškų prie pergalės prisidėjo Martynas Narkauskas (16 atk. kam., 4 rez. perd.), Marius Repečka (5 atk. kam.) ir A.Liubeckas (4 atk. kam.).

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 47 taškus surinkęs A.Palšis (5 atk. kam., 2 rez. perd.). 7 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo Danielius Vaitkus.

aka
galima daryti ishvada, kad kaj buvo traukiami burtai 4-ios stipriausios komandos pasiskerste i du ackirus pogrupius:) bus idomu:)
2006-04-06
taip, stebejau... :) ir tikrai ne arno draugas... isvis as nieko is ten nepazystu, tik tiek visa jusu komanda zn, kiek varzybose matau... :)
2006-04-06
o tai stebejai varzybas.. gal tu arno draugas?:)
2006-04-06
studentelis, sekes tau siandien, trajakai lindo...buvo 5/5, bet kazkaip sesto nesugebejai pataikyt... :)
ziresim kaip pirmaidieni jums seksis pries US... susirinkit visi, nes ten jau jums reiks pasistumdyt... :)
2006-04-06
hehe kaip taikliai atspejau kas iseis toliau..:)
2006-04-06
Su Tikraja Sauga Pirtyje.lt pilnu sastatu nera zaidusi..
Nebuvo bent vieno is 3 pagrindiniu zaideju - arba Zavecko, arba Samsono, arba Poršo.
2006-04-03
aka
pirmose ketvirfinalio rungtynese zaide pilna sudetim reguliariam irgi, bet t.saugos jiems nepavyko iveikti ir pilna ir nepilna sudetim:)