Klivlendo „Cavaliers“ (44 perg. – 29 pral.) ir LeBronas Jamesas pergalingai žygiuoja NBA arenose. Praėjusią naktį „Cavaliers“ Šarlotėje 101:97 (28:23, 25:26, 23:21, 25:27) įveikė „Bobcats“ (20-54) ir pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės.

„Bobcats“, kaip ir kitos lygos ekipos, nepajėgė sustabdyti Karaliaus Jameso, o sėkmingas Ronaldo Murray žaidimas ketvirtajame kėlinyje atvedė Klivlendo klubą į dar vieną pergalę.

„Esame atkrintamosiose varžybose ir netrukus turėtume užsitikrinti ketvirtąją vietą Rytuose. Stengiamės išlaikyti tą krepšinio stilių, kurį demonstruojame pastaruoju metu nesvarbu, kur žaisdami – namie ar išvykoje“, – teigė Jamesas.

„Bobcats“ paskutiniojo kėlinio viduryje buvo priartėję iki 84:87, tačiau Murray pataikė iš toli, Drew Goodenas ir Žydrūnas Ilgauskas įmetė po du taškus ir „Cavaliers“ atitrūko 94:84.

Dar kartą šeimininkai priartėjo iki 92:94, kai iki mačo pabaigos liko kiek mažiau nei 2 minutės. Tačiau lemiamu metu baudas metęs Jamesas krepšį atakavo tiksliai ir privertė šeimininkus patirti dar vieną nesėkmę.

Aikštėje 25 minutes praleidęs Ilgauskas pelnė 12 taškų (5/13 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius blokavo metimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Bobcats“: Raymondas Feltonas 20 taškų (2/10 tritaškių), Jurmaine'as Jonesas 18 (8 atk. kam.), Geraldas Wallace'as 17 (9 atk. kam.), Bernardas Robinsonas 12, Primožas Brezečas 11.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Ronaldas Murray ir Drew Goodenas po 16, Donyellas Marshallas 13, Žydrūnas Ilgauskas 12.

•

Nesėkmę patyrė trečioje vietoje Vakarų konferencijoje žengianti Denverio „Nuggets“ (41-33). Ji Dalase buvo priversta pripažinti „Mavericks“ (55-19) pranašumą 79:103 (18:29, 22:15, 18:29, 21:30).

Dirko Nowitzki vedama „Mavericks“ nutraukė ilgiausiai šį sezoną besitęsusią nesėkmių seriją, kuri siekė trejas rungtynes. Nowitzki pelnė 7 taškus, o „Mavericks“ trečiajame kėlinyje spurtavo 18:3, atitrūko 69:54 ir nebeišleido pergalės iš rankų.

„Nuggets“ ekipoje 5 minutes žaidė Linas Kleiza. Jis pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 30 (12 atk. kam.), Jasonas Terry 21, Joshas Howardas 20, Jerry Stackhouse'as 14, Erickas Dampieras 10 (10 atk. kam.).

„Nuggets“: Carmelo Anthony 25, Andre Milleris ir Rubenas Pattersonas po 14.