„Grizzlies“ ir „Nuggets“ dvikovoje netrūko įtemptų momentų
Nuotr. AP-Scanpix
Keturių iš eilės pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Memfio „Grizzlies“ (11-10) ekipa. Ji praėjusią naktį savo aikštėje 100:97 (19:23, 18:26, 23:18, 31:24, 9:6) palaužė Denverio „Nuggets“ (14-7).

Ketvirto kėlinio viduryje „Grizzlies“ atsiliko 10 taškų skirtumu, tačiau greitai jį panaikino ir įpusėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei rezultatas buvo lygus – 89:89.

„Nuggets“ puolėjas Alas Harringtonas išvedė savo komandą į priekį, kai pelnė taškus atkovojęs kamuolį puolime. Kitoje atakoje „Grizzlies“ krepšininkai rado Tony Alleną, kurio dėjimas likus žaisti 5 sekundes išlygino rezultatą.

„Nuggets“ dar galėjo išplėšti pergalę, bet Andre Millerio metimas aidint sirenai išsisuko iš lanko.

Pratęsime O.J. Mayo pataikė iš toli, taip išvesdamas „Grizzlies“ į priekį 98:97, o po nesėkmingos svečių atakos dvi baudas sumetė Mike'as Conley.

Galimybė išlyginti rezultatą buvo patikėta Rudy Fernandezui, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis (13 atk. kam.) ir Rudy Gay (13 atk. kam.) po 20, O.J. Mayo 18, Tony Allenas 17, Mike'as Conley 11.

„Nuggets“: Alas Harringtonas 23 (10 atk. kam.), Andre Milleris 20, Nene 14, Ty Lawsonas 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Golden State Warriors Sacramento Kings 93-90 stat »
Los Angeles Lakers Charlotte Bobcats 106-73 stat »
Memphis Grizzlies Denver Nuggets 100-97 stat »
New York Knicks Detroit Pistons 113-86 stat »
Indiana Pacers New Jersey Nets 106-99 stat »
Cleveland Cavaliers Boston Celtics 90-93 stat »
Toronto Raptors Atlanta Hawks 77-100 stat »

Atrinkti (0) Visi (9)
2012-02-01
Toks jausmas, kad Lawsonas iš Kauno parsivežė ne tik Lietuvos vėliavą, bet ir tragiško žaidimo paskutinėmis minutėmis sindromą. Nuggets du kartus - tiek ketvirtame kelinyje, tiek pratęsime jau buvo laimėję rungtynes, bet sugebėjo sužaisti taip tragiškai, kad sunku buvo ir patikėti. Kai vietoj to, kad pelnytum du taškus iš po krepšio greitoje atakoje ir padidintum persvarą iki šešių taškų, gauni bloką ir dar priešininkai tuo pasinaudodami patys pelno greitus taškus ir lieka tik du dėl apmaudžios klaidos ir nepamatuoto skubėjimo...O lemiamose atakose tai pražangos puolime, tai paprasčiausiai perdavimas į užribį...Tiesiog rankos nusvyra. Nuggets šiemet tikrai pernelyg daug pergalių išleidžia iš rankų ir taip barsto svarbius taškus. Dabar laukia trijų itin sunkių rungtynių serija ir nekas šviečiasi Denveriui, jei jie žais pabaigose taip, kaip šiandien ar prieš Clippers sekmadienį.
2012-02-01
-2
to zalgiris nekomentuok geriau jei nba nesidomi
2012-02-01
-2
hmmo kur pas Grizzlesus Zakas Randholpas?:O ar as ka praleidiau, ar jis isejo?

Trauma. Nu bet neblogos rungtynės turėjo būt, kai Grizlių nei vieno nėra gero žaidėjo, o taip kapojasi neblogai ;)
2012-02-01
-2
hmm
o kur pas Grizzlesus Zakas Randholpas?:O ar as ka praleidiau, ar jis isejo?