Brandonas Jenningsas triumfuoja po tritaškio, pabaigusio spurtą ketvirtajame kėlinyje
Nuotr. AP-Scanpix
Net 24 taškus per pirmą kėlinį pelnęs LeBronas Jamesas neišgąsdino Milvokio „Bucks“ (10-11) krepšininkų. Namie žaidusi Milvokio ekipa 105:97 (23:40, 24:20, 29:19, 29:18) įveikė Majamio „Heat“ (16-6) ir prieš juos iškovojo jau antrą pergalę šį sezoną.

Per pirmąsias 12 minučių Jamesas vienas pats pranoko visą „Bucks“ komandą. Tiek daug taškų šį sezoną NBA per vieną ketvirtį nebuvo pelnęs nė vienas kitas krepšininkas.

„Atrodė, kad LeBronas pelnys kokius 60 taškų“, – po dvikovos sakė 31 tašką įmetęs Brandonas Jenningsas.

Tačiau netrukus Jameso puolimas buvo sustabdytas, o „Bucks“ nebuvo linkę iš anksto sudėti ginklų. Įpusėjus dvikovai jie atsiliko 47:60, o po trijų ketvirčių jų deficitas siekė tik 3 taškus (76:79).

Ketvirtajame kėlinyje „Elniai“ varžovams užkūrė tikrą pirtį. Šeimininkai spurtavo 22:3 ir po Jenningso tritaškio įgijo net 16 taškų persvarą – 98:82.

„Heat“ mačo pabaigoje kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau dėl pergalės kovoti buvo per vėlu.

„Antroji rungtynių pusė parodė, kad norėdami tapti gera komanda, turime būti kur kas nuoseklesni. Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme labai gerai, tačiau šioje lygoje viskas gali pasikeisti labai greitai, jeigu neišlaikysi savo žaidimo lygio“, – po dvikovos aiškino „Heat“ strategas Erikas Spoelstra.

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 31 (8 rez. perd.), Drew Goodenas 17, Lucas Richardas Mbah a Moute 13, Carlosas Delfino 11, Mike'as Dunleavy 10.

„Heat“: LeBronas Jamesas 40, Dwyane'as Wade'as 23, Mario Chalmersas 16.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Utah Jazz Los Angeles Clippers 105-107 stat »
Portland Trail Blazers Charlotte Bobcats 112-68 stat »
San Antonio Spurs Houston Rockets 99-91 stat »
Minnesota Timberwolves Indiana Pacers 99-109 stat »
Dallas Mavericks Oklahoma Thunder 86-95 stat »
New Orleans Hornets Phoenix Suns 103-120 stat »
Milwaukee Bucks Miami Heat 105-97 stat »
New Jersey Nets Detroit Pistons 99-96 stat »
Boston Celtics Toronto Raptors 100-64 stat »
Orlando Magic Washington Wizards 109-103 stat »
Philadelphia 76ers Chicago Bulls 98-82 stat »

1 2  »
elioO kai sezono pradžioj Wade prieš Bobcats'us pergalę atnešė ir dar vienas varžybas 4kėlinį ištempė tai jau pamiršo heatfaniai? Kur tada jūsų LeBron'as buvo? Heat yra DW komanda, tokia ir turėjo likti, bet...

katras čia kaltina?

aš tai ne !!!
2012-02-02
2012-02-02
+1
TDaYŽalgiris_HeatTDaYŽalgiris_HeatTDaYCesarMilesManau Miamiui vienintelis sansas laimet ziedus - baigt sezona 1 vietoje rytuose ir turet daugiau pergaliu nei 1 vieta vakaruose. Su namu pranasumu jiems problemu nebus. Bet jei jo netures - ate ate.Jiems didžiausia problema su pasiskirstymu :DJeigu toliau mėtys LeBronas ketvirtam kėliny metimus, ate ate.na ir žiūrėjai rungtynes, kad taip sakai?Teip, dvi lebrono klaidass per paskutines keturias minutes mačiau in-action1 tai taip, o antrą, gali 50% 50% Wade'ui priskirti. Beto kas 5 įmetė taškus rungtynių gale ir pasidarė -9 berods.Kad apskritai pralaimėjimus paskutinėm sekundėm reik suverst Wade'ui.Jis komandos lyderis, vienintelis clutch'inis žaidėjas komandoj ir kadangi čia yra Wade'o komanda, jinai eis tiek, kiek DW ją ir nutemps.

jo tik jį ir galima kaltint. Aš tai jo nekaltinau, jei pastebėjai, tik viską ant Jameso sustumi :D

p.s Wade kažkodėl nebepataiko tų savo ,, firminių'' metimų. Tas pats su Boshu.

James pastovesnis, bet ir tai nieko gero nežada.
2012-02-02
Lakers gavno
Kobe senukui i pencija :DDDDD 33 metai, o jau toks luzeris tas kobe.
2012-02-02
-1

Kad apskritai pralaimėjimus paskutinėm sekundėm reik suverst Wade'ui.

Jis komandos lyderis, vienintelis clutch'inis žaidėjas komandoj ir kadangi čia yra Wade'o komanda, jinai eis tiek, kiek DW ją ir nutemps.
2012-02-02
-2
kur NBA pulsas siandieninis?
2012-02-02
zinot issikeltu Heat tiksla aplenkt bulls pergaliu skaiciu reg. sezone, tada butu galima ieskot kaltu del pralaimejimo… na o dabar ju tikslas 1 vieta.. I playoff tai 100% pateks, o norint laimet zieda reik visus aplost..

Jauciu patys heat zaidejai maziau pergyvena nei kai kurie lietuviai.. man siuo metu jie atrodo realiausi pretendentai I cempionus, neziurint rezultatu ir statistiku
2012-02-02
+1
LBJ
Cesar Miles

Tu manai, kad Spoelstra tik "ant vaizdo"? Pažiūrėk, Heat ginyba TOP 5 NBA. Taip, puolime Spoelstrai nieko nereikia daryti, bet gynyboje jis tikrai "atidirba"
2012-02-02
eco8CesarMilesManau Miamiui vienintelis sansas laimet ziedus - baigt sezona 1 vietoje rytuose ir turet daugiau pergaliu nei 1 vieta vakaruose. Su namu pranasumu jiems problemu nebus. Bet jei jo netures - ate ate.Bulls turejo namu pranasuma praitais metais, bet kazkodel pralose 4-1 serija taip, kad namu pranasumas nlb ka reiskia. O kalbant apie sitas rungtynes tai daugiausiai kritikos manu Erikas Spoelstra turetu susilaukti, nes visiskai nemoka komandos suvaldyti ir aiskinti ka daryti na, o jei taip ar taip tai tikrai nieko tokio tas pralaimejimas ir manau Heat baigs sezona pirmoje vietoje, o MVP laimes arba LBJ arba KD

Nebejuokink Spoelstra tu :D Ten jis tik del vaizdo pastovi pries suolelio. Nei kas jo klauso nei ka.
2012-02-02
...
TDaY kaip Lakers sekasi?
2012-02-02
CezarinisKą reiškia tie geltoni brūkšniukai po rezultatu ?

likę time-out'ai
2012-02-02
Ką reiškia tie geltoni brūkšniukai po rezultatu ?
2012-02-02
prie ko cia Spoelstra? Juk ar tik ne LaBrundukas dziaugesi, kad treneris padare milzininka darba ir leido zaisti be deriniu si sezona? Tegu karalius klaida stengiasi sumazinti savo klaidu skaiciu. siandien vel 7. isijungi nba statsus pagal klaidas paziureti, tai jis ten tope vienas tarp izaideju.
2012-02-02

1 tai taip, o antrą, gali 50% 50% Wade'ui priskirti. Beto kas 5 įmetė taškus rungtynių gale ir pasidarė -9 berods.
2012-02-02
CesarMilesManau Miamiui vienintelis sansas laimet ziedus - baigt sezona 1 vietoje rytuose ir turet daugiau pergaliu nei 1 vieta vakaruose. Su namu pranasumu jiems problemu nebus. Bet jei jo netures - ate ate.

Bulls turejo namu pranasuma praitais metais, bet kazkodel pralose 4-1 serija taip, kad namu pranasumas nlb ka reiskia. O kalbant apie sitas rungtynes tai daugiausiai kritikos manu Erikas Spoelstra turetu susilaukti, nes visiskai nemoka komandos suvaldyti ir aiskinti ka daryti na, o jei taip ar taip tai tikrai nieko tokio tas pralaimejimas ir manau Heat baigs sezona pirmoje vietoje, o MVP laimes arba LBJ arba KD
2012-02-02

Teip, dvi lebrono klaidass per paskutines keturias minutes mačiau in-action
2012-02-02
-2

na ir žiūrėjai rungtynes, kad taip sakai?
2012-02-02
-1
Pastebejau, labai retai big 3 mejiamio suzaidzia, dazniausiai bosh buna uzgostas
2012-02-02
-2

Jiems didžiausia problema su pasiskirstymu :D

Jeigu toliau mėtys LeBronas ketvirtam kėliny metimus, ate ate.
2012-02-02
-1
antraštė truputį klaidina. Nes PRALAIMĖTOS RUNGTYNĖS DĖL JENNINGSO TRITAŠKIŲ.

Taip, buvo epizodų, kad iš po kašes įmeta, bet tai tik keli.(ketvirtąjame kėlyny)

Nustebino Boshas - tik 9 taškai. Nu ir kaip laimėsi kai žaidžia 4 žaidėjai, kurie KARTU PELNO 91 IŠ 97!!!