„Gargždų-Bremenos“ (7-24) komanda pergalingai paženklino Ryčio Vaišvilos debiutą vyriausiojo trenerio poste.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) autsaideriai išvykoje 70:68 (15:13, 13:20, 16:21, 26:14) po atkaklios kovos parklupdė Vilniaus „Perlo-MRU“ (15-16) krepšininkus.

Besibaigiant trečiajam kėliniui šeimininkų persvara siekė 13 taškų (54:41), tačiau Gargždų ekipa šovė į priekį 14:2 ir deficitą sumažino iki minimalaus (55:56).

Likus žaisti pusę minutės svečiai buvo priekyje (68:66). Varžovai sumetė dvi baudas iš keturių bandymų ir išlygino rezultatą (68:68).

Pergalei išplėšti „Gargždai-Bremena“ turėjo 20 sekundžių. Tuo pasinaudojo Laurynas Lučinskas, kuris pelnė du taškus su pražanga ir naujam treneriui padovanojo pirmą pergalę.

„Perlas-MRU“: Mantas Virbalas 20 (11 atk. kam.), Karolis Brusokas 13 (12 atk. kam.), Tadas Padegimas 12, Paulius Semaška 11.

„Gargždai-Bremena“: Laurynas Lučinskas 18, Tadas Maželis 13, Renatas Jonelis 13 (7 atk. kam.).