Majamio „Heat“ (17-6) ekipa nuo varžovų atsiplėšė tik ketvirtame kėlinyje ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė septintą pergalę išvykoje. Lygos vicečempionai 99:79 (25:24, 26:23, 16:16, 32:16) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ (16-7) krepšininkus.

Svečiai per pirmą mačo dalį nebuvo išsiveržę į priekį didesniu nei septynių taškų skirtumu. „76ers“ slaptasis ginklas – tretieji kėliniai. Filadelfijos ekipa per priešpaskutinį ketvirtį Čikagos „Bulls“ komandai leido įmesti tik 11 taškų, Orlando „Magic“ – 9 taškus.

Visgi „Heat“ įveikė šį išbandymą ir neleido šeimininkams persverti rezultato. Sužaidus keturias minutes lemiamame kėlinyje „76ers“ deficitas tebuvo 8 taškai, tačiau „Heat“ šovė į priekį 15:0 ir paskandino Filadelfijos ekipą (94:71).

„Heat“ Filadelfijoje žaidė pirmą kartą nuo praėjusių metų NBA Rytų konferencijos pusfinalio, kuomet balandžio 24 d. jie per 95 sekundes iššvaistę 6 taškų persvarą suklupo.

Neskaičiuojant atkrintamųjų, Majamio komanda prieš „76ers“ laimėjo devintą kartą iš eilės.

„76ers“: Thaddeusas Youngas 16, Jodie Meeksas 13, Louisas Williamsas 13, Jrue Holiday 11 (7 rez. perd.), Andre Iguodala 10.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 26, LeBronas Jamesas 19 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Mario Chalmersas 13 (7 atk. kam.), Chriasas Boshas 12, Mike'as Milleris 12, Norrisas Cole'as 11.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (12)
Užmiršau paminėti, kad šios rungtynės beveik identiškas ŽALGIRIO - BARSELONOS mačas.
2012-02-04
to To Žalgiris_Heat

aš ir sakau, kad tik 1 rungtynių dalyje. Gal ne tiek sh male, o kiek nekrito belenkaip.

--
2012-02-04
+1
to Anonimas
heat,thunder,nuggets,bulls,philadelfia. daugiau lygtai ir ner :) na dar la lakers arba clippers.
2012-02-04
+2
mldc heat viena stipresniu komandu suvare
2012-02-04
To Žalgiris_Heat
LBJ buvo naudingiausias rungtyniu zaidejas, mete daugiau nei 50% taiklumu, tik 2 klaidos, dvigubas dublis taskai ir atkovoti kamuoliai, asistai, du blokai tai kur cia sudo malimas? na gal pradzioj nepasiseke jam, bet veliau atsigavo.
2012-02-04
Jamesas tai š*dą malė pirmoj rungtynių dalyje, kaip niekad, skirtingai nuo Wade, kuris sužaidė puikiai visas rungtynes. Shannie pastaruoju metu nuvilia puolime.