Dar vieną svarbų žingsnį atkrintamųjų varžybų link žengė Čikagos „Bulls“ klubas. Jis praėjusią naktį namie 102:96 (32:25, 22:30, 17:26, 31:15) nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Pergalė suteikė vilties Dariui Songailai dar šį sezoną sugrįžti į aikštę. Kojos traumą patyręs puolėjas reguliariajame NBA sezone nerungtyniaus, tačiau trečią kartą iš eilės laimėjusi „Bulls“ pergalių skaičiumi susilygino su aštunta Rytų konferencijos ekipa Filadelfijos „76ers“, tačiau yra pralaimėjusi maču daugiau.

23-ąjį gimtadienį šventęs Benas Gordonas sau pateikė gimtadienio dovaną. Gynėjas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 16 taškų, o 17 taškų pranašumą turėjusi Indianos komanda buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą.

Iki dvikovos pabaigos likus 8 minutėms 52 sekundėms Davidas Harrisonas pataikė abu baudos metimus ir padidino „Pacers“ pranašumą iki 90:73. Tačiau tuomet „Bulls“ spurtavo 19:2 ir Gordono pastangomis išlygino rezultatą.

Priešpaskutinę minutę rezultatui esant lygiam Gordonas pataikė dvitaškį, netrukus dar du taškus įmetė Andresas Nocioni, o likus 16 sekundžių taiklus Gordono tritaškis palaidojo „Pacers“ viltis švęsti pergalę.

Indianos klubo gretose 19 minučių žaidė Šarūnas Jasikevičius. Jis pelnė 9 taškus (0/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

„Bulls“: Benas Gordonas 23 taškai, Kirkas Hinrichas 15, Andresas Nocioni 14 (12 atk. kam.), Malikas Allenas 12, Tysonas Chandleris 11, Luolas Dengas ir Mike'as Sweetney po 10.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 22, Danny Grangeris 14, Predragas Stojakovičius ir Jermaine'as O'Nealas (8 atk. kam.) po 13, Jeffas Fostris (9 atk. kam.) ir Anthony Johnsonas po 10.

•

Įtikinamu ritmu NBA arenose žygiuoja Klivlendo „Cavaliers“ klubas. Dėl traumos Žydrūno Ilgausko dar mačo pradžioje netekusi komanda namie 124:91 (30:26, 39:24, 30:30, 25:11) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ klubą.

Krepšinio fenomenas LeBronas Jamesas septintą kartą iš eilės pelnė daugiau nei 35 taškus, o jo vedama „Cavaliers“ jau po pirmosios mačo dalies turėjo solidų 19 taškų pranašumą.

Pergalę dar labiau pasaldino Larry Hugheso sugrįžimas. 45 pastarąsias rungtynes dėl rankos traumos praleidęs gynėjas per 19 minučių pelnė 10 taškų. Visgi iš rikiuotės dar mačo pradžioje iškrito Ilgauskas.

Tačiau lietuvį puikiai pakeitė Drew Goodenas. „Drew buvo nuostabus ir taip jis žengė didelį žingsnį į priekį, – po dvikovos teigė „Cavaliers“ treneris Mike'as Brownas. – Kaip matome, Drew gali žaisti“.

Pustrečios minutės aikštėje praleidęs Ilgauskas ties visomis savo kategorijomis paliko nulius.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (7 rez. perd.), Drew Goodenas 23 (11/16 dvitaškių), Ronaldas Murray 16, Damonas Jonesas 12, Andersonas Varejao 11 (14 atk. kam.), Larry Hughesas 10.

„Sixers“: Allenas Iversonas 38 (8 rez. perd.), Chrisas Webberis 21 (9 atk. kam.), Kyle'as Korveris 11, Willie Greenas 9.