Artėjant „Moksleivių krepšinio lygos“ Žvaigždžių dienai paaiškėja vis daugiau jaunųjų krepšininkų, kurie galės išmėginti „Žalgirio“ arenos lankus. „Moksleivių krepšinio lyga“ kartu su mokyklomis atrinko jaunuosius krepšininkus, kurie dalyvaus konkursuose. 

Tritaškių metimų konkursas (Merginos)

Urtė Bukauskaitė, Panevėžio KKSC
Ugnė Jurčiūtė Kėdainių SM
Rugilė Pudževelytė, Kauno KM „Aisčiai“
Ieva Kazlauskaitė, Šiaulių SM „Saulė“
Giedrė Lileikytė, V.Knašiaus KM
Agnė Černeckytė, V.Knašiaus KM
Simona Dobrovolskytė, Marijampolės ŽSM
Urtė Slavickaitė, Vilniaus KM

Tritaškių metimų konkursas (Vaikinai)  

Lukas Lekavičius, Sabonio KC
Justinas Gečas Šiaulių, SM „Saulė“
Domantas Šimaitis, Šiaulių SM „Saulė“
Tomas Bietkis, Sabonio KC
Benas Vaitulionis, Š.Marčiulionio KA
Domas Budrys, V.Knašiaus KM
Margiris Normantas, Š.Marčiulionio KA
Kristijonas Simsonas, Vilniaus KM

Dėjimo į krepšį konkursas 

Tomas Miškinis, Sabonio KC
Tomas Dimša, Sabonio KC
Denis Krestinin, Š.Marčiulionio KA
Domantas Pavlovskis, Š.Marčiulionio KA
Laurynas Pakienas, Ukmergės SC
Andrius Kolesnikovas, Ukmergės SC
Justas Furmanavičius, Tornado KM
Matas Budginas, Vilniaus KM
Norbertas Giga, Vilniaus KM
Ignas Labutis, Marijampolės ŽSM
Mantvydas Ratkevičius, Marijampolės ŽSM
Ignas Cibulskas, Sostinės KM
Povilas Vilkas, Sostinės KM
Tomas Slavinskas, Kėdainių SM
Donatas Tarolis, V.Knašiaus KM
Karolis Klikūnas, Panevėžio KKSC
Rokas Norvilas, V.Knašiaus KM
Dainius Armonas, Šiaulių SM „Saulė“
Pranciškus Ručinskas, , Šiaulių SM „Saulė“
Mindaugas Sušinskas, Alytaus SRC 

Konkursas „karavanas“ (Merginos) 

Kamilė Kasačiūnaitė, Panevėžio KKSC
Kristina Kučinskaitė, Panevėžio KKSC
Eglė Bagdonaitė, Alytaus SRC
Karolina Kazočiūnaitė, Alytaus SRC
Karina-Kornelija Bratašaitė, Kėdainių SM
Ugnė Jurčiūtė, Kėdainių SM
Dovilė Sekevičiūtė, Radviliškio SS
Karolina Burneikaitė, Radviliškio SS
Inga Šakalytė, Vilniaus KM
Greta Tamašauskaitė, Marijampolės ŽSM
Kamilė Berenytė, Marijampolės ŽSM
Greta Kairytė, Palangos SC
Rūta Švedkauskaitė, Palangos SC
Ieva Paškevičiūtė, Pakruojo SC
Gabrielė Zederštrimaitė, Pakruojo SC
Evita Mieliauskaitė, Kauno KM „Aisčiai“
Greta Pileckaitė, Kauno KM „Aisčiai“
Raimonda Zavackaitė, Šiaulių SM „Saulė“
Glorija Jurgutytė, Šiaulių SM „Saulė“
Gerda Paulauskaitė, Plungės SM
Gintarė Katkutė, Plungės SM
Deimantė Ozarinskaitė, Ukmergės SC
Justina Gvozdaitė, Ukmergės SC
Giedrė Lileikytė, V.Knašiaus KM
Rūta Dringilaitė, V.Knašiaus KM  

Konkursas „karavanas“ (Vaikinai) 

Vaidas Kareniauskas, Panevėžio KKSC
Mantas Matevičius, Panevėžio KKSC
Vilius Nausėda, Š.Marčiulionio KA
Margiris Normantas, Š.Marčiulionio KA
Šarūnas Totoraitis, Alytaus SRC
Paulius Grendelis, Alytaus SRC
Domantas Tiškus, Kėdainių SM
Laurynas Danielius, Kėdainių SM
Žygimantas Blužas, Radviliškio SS
Kristijonas Zakas, Radviliškio SS
Tomas Venclovas, Pakruojo SC
Paulius Tinteris, Pakruojo SC
Mantas Pocys, KM „Tornado“
Mantas Navalinskas, KM „Tornado“
Rokas Burnys, Vilniaus KM
Mantas Šerkšnas, Vilniaus KM
Deividas Kisielius, Marijampolės ŽSM
Domantas Senda, Marijampolės ŽSM
Erikas Kubilius, Palangos SC
Matas Budrys, Palangos SC
Jokūbas Špokas, Kauno KM „Aisčiai“
Lukas Tumpa, Kauno KM „Aisčiai“
Ervinas Staugaitis, Sabonio KC
Kristupas Žemaitis, Sabonio KC
Ervinas Blažys, Sostinės KM
Giedrius Kolumbajevas, Sostinės KM
Domantas Šimaitis, Šiaulių SM „Saulė“
Arūnas Sajevičius, Šiaulių SM „Saulė“
Modestas Jurkaitis, Plungės SM
Vilius Lapis, Plungės SM
Marius Malinauskas, Ukmergės SC
Deividas Ivanauskas, Ukmergės SC
Laurynas Beliauskas, V.Knašiaus KM
Aidas Einikis, V.Knašiaus KM
Edgaras Jakimavičius, Vilkijos VšĮ „Aušrinės rytmetis“
Gytis Vyšniauskas, Vilkijos VšĮ „Aušrinės rytmetis“ 

Baudų metimų konkursas „baudukas“ (Mergaitės)

Olivija Barzdaitė, Panevėžio KKSC
Brigita Kulytė, Panevėžio KKSC
Indrė Kareivaitė, Alytaus SRC
Gabrielė Čeplinskaitė, Alytaus SRC
Brigita Turskytė, Kėdainių SM
Skaistė Kuprijanovaitė, Kėdainių SM
Gintarė Kazlauskaitė, Ukmergės SC
Miglė Černytė, Ukmergės SC
Aušrinė Šveikauskaitė, Vilniaus KM
Kristina Valiaugaitė, Vilniaus KM
Indrė Raulinaitytė, Marijampolės ŽSM
Helma Vyšniauskaitė, Marijampolės ŽSM
Karolina Kelpšaitė, Palangos SC
Emilė Griškevičiūtė, Palangos SC
Regvita Rusakevičiūtė, Pakruojo SC
Rugilė Jonaitytė, Pakruojo SC
Klaudija Serkevičiūtė, Kauno KM „Aisčiai“
Enrika Urbonavičiūtė, Kauno KM „Aisčiai“
Ieva Šerpytytė, V.Knašiaus KM
Dominyka Kučinskaitė, V.Knašiaus KM
Aistė Vaupšaitė, Šiaulių SM „Saulė“
Aistė Vaitiekūnaitė, Šiaulių SM „Saulė“
Ieva Mačerauskaitė, Plungės SM
Gintarė Petreikytė, Plungės SM
Deimantė Paškauskaitė, Radviliškio SS
Justina Jacynaitė, Radviliškio SS  

Baudų metimų konkursas „baudukas“ (Berniukai)  

Antanas Kareniauskas, Panevėžio KKSC
Tadas Vaičiūnas, Panevėžio KKSC
Edvinas Kucevičius, Š.Marčiulionio KA
Aistis Pilauskas, Š.Marčiulionio KA
Elvinas Bartusevičius, Alytaus SRC
Martynas Pocevičius, Alytaus SRC
Domas Šelekas, Kėdainių SM
Aldas Gedeika, Kėdainių SM
Juozas Kovarskas, Ukmergės SC
Lukas Žižys, Ukmergės SC
Lukas Januškevičius, KA „Snaiperis“
Matas Nekrašas, KA „Snaiperis“
Gytis Narušis, KM „Tornado“
Aidas Bakutis, KM „Tornado“
Mantas Jakelis, Vilniaus KM
Martynas Palšis, Vilniaus KM
Algirdas Viktoras Kulikauskas, Marijampolės ŽSM
Lukas Uleckas, Marijampolės ŽSM
Lukas Leskauskas, Kauno KM „Aisčiai“
Justinas Siderevičius, Kauno KM „Aisčiai“
Žygimantas Vasiljevas, Sabonio KC
Marius Valinskas, Sabonio KC
Tomas Verbinskis, V.Knašiaus KM
Gediminas Vasiliauskas, V.Knašiaus KM
Titas Mikalopas, Sostinės KM
Gediminas Mušeikis, Sostinės KM
Mantvydas Žukauskas, Šiaulių SM „Saulė“
Jonas Gascevičius, Šiaulių SM „Saulė“
Žilvinas Kubilius, Plungės SM 
Valentinas Gadliauskas, Plungės SM
Mantvydas Pūras, Palangos SC
Osvaldas Narvilas, Palangos SC
Dovydas Levinskas, Pakruojo SC
Paulius Gaidauskas, Pakruojo SC  

Konkursas „slalomas“ (Merginos) 

Simona Bačiulytė, Panevėžio KKSC
Akvilė Katunskaitė, Alytaus SRC
Ieva Ambrazaitė, Kėdainių SM
Gerda Morkūnaitė, Ukmergės SC
Karolina Aidukaitė, Vilniaus KM
Monika Tamulynaitė, Marijampolės ŽSM
Ugnė Kiošytė, Palangos SC
Erika Jareckaitė, Pakruojo SC
Šarūnė Melinauskaitė, Kauno KM „Aisčiai“
Roberta Daraškevičiūtė, V.Knašiaus KM
Ieva Rasickytė, Šiaulių SM „Saulė“
Indrė Kiaulakytė, Plungės SM
Miglė Jarašūnaitė, Radviliškio SS  

Konkursas „slalomas“ (Vaikinai) 

Žygimantas Šimonis, Panevėžio KKSC
Ernestas Kazjanin, Š.Marčiulionio KA
Rokas Giedra, Alytaus SRC
Einaras Stankus, Kėdainių SM
Matas Lukša, Ukmergės SC
Rokas Grabliauskas, Sabonio KC
Edvinas Gramauskas, KM „Tornado“
Gytis Brazauskas, Vilniaus KM
Aidas Stankus, Marijampolės ŽSM
Mantas Aukselis, Palangos SC
Jonas Kučikas, Kauno KM „Aisčiai“
Artūras Zemlevičius, Sostinės KM
Martynas Miškinis, V.Knašiaus KM
Aurelijus Jančenko, Šiaulių SM „Saulė“
Mindaugas Gedrimas, Plungės SM
Arnas Šnapštys, Pakruojo SC
Justas Zumaras, Vilkijos VšĮ „Aušrinės rytmetis“   

Estafetė „Visi už vieną, vienas už visus“ (Merginos) 

Marijampolės ŽSM: Vaiva Urbanavičiūtė, Gabija Karaliūtė, Sandra Krulikaitė
Kėdainių SM: Brigita Turskytė, Ugnė Jurčiūtė, Odeta Lebedevaitė 
Šiaulių SM „Saulė“: Raminta Klimašauskaitė, Kornelija Zimnickaitė, Rita Poškaitė
Pakruojo SC: Milda Magelinskaitė, Violeta Razulytė, Akvilė Udraitė 
Kauno KM „Aisčiai“: Kamilė Šeškutė, Ema Plentauskaitė, Laura Stankevičiūtė 
Panevėžio KKSC: Goda Vašurenkaitė, Toma Pulokaitė, Ugnė Statkevičiūtė
Vilniaus KM: Ligita Vasiliūtė, Indrė Zabotkaitė, Aistė Noreikaitė
Alytaus SRC: Orinta Pavilonytė, Karolina Baliukonytė, Rugilė Petrukauskaitė
Ukmergės SC: Gustė Ramanauskaitė, Kornelija Daunoravičiūtė, Eirūnė Gibavičiūtė
Plungės SM: Birutė Grigalauskytė, Laura Vengalytė, Gintarė Katkutė
V.Knašiaus KM: Giedrė Barauskaitė, Giedrė Lileikytė, Lina Baltuonytė
Palangos SC: Brigita Savickaitė, Viktorija Vielavičiūtė, Kristina Stalmokaitė
Radviliškio SS: Julita Maselskytė, Gabrielė Čepaitytė, Karolina Burneikaitė

Estafetė „Visi už vieną, vienas už visus “ (Vaikinai)   

Kauno KM „Aisčiai“: Bartautas Blažauskas, Aldas Vabuolas, Vladislovas Razumnovas 
Sostinės KM: Žilvinas Gurklys, Paulius Cinelis, Artūras Dijakovskis 
Marijampolės ŽSM: Domantas Juraitis, Laurynas Trušas, Mantvydas Ratkevičius 
Kėdainių SM: Vainius Steponavičius, Ugnius Žilinskas, Regimantas Miniotas
Sabonio KC: Mažvydas Tamašauskas, Rapolas Šalaševičius, Aidas Kavaliauskas
„Tornado“ KM: Tautvydas Kupstas, Emilis Kuzabavičius, Arnas Malakauskas
Panevėžio KKSC: Aretas Jasiūnas, Lukas Durasas, Lukas Aukštikalnis
Vilniaus KM: Aivaras Jucevičius, Vytautas Saulis, Žilvinas Karalius
Š.Marčiulionio KA: Aistis Pilauskas, Gabrys Sadaunykas, Romualdas Petraitis
Alytaus SRC: Mantas Gavenonis, Modestas Gargasas, Martynas Beržanskas
Palangos SC: Osvaldas Narvilas, Antanas Lapė, Rokas Mažionis
Plungės SM: Žilvinas Kubilius, Vilius Lapis, Žygimantas Jocys
Šiaulių SM „Saulė“: Tadas Pažėra, Mantas Margiris, Paulius Kvedaravičius
Pakruojo SC: Robertas Jonaitis, Skirmantas Adamonis, Laurynas Juška
Ukmergės SC: Saulius Andrušanecas, Domantas Zubrickas, Šarūnas Uselis
V.Knašiaus KM: Karolis Opulskis, Laimonas Remeikis, Haroldas Saprykinas

„Moksleivių krepšinio lygos“ Žvaigždžių diena vyks vasario 17 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune. Renginio pradžia 12.30 val. Įėjimas nemokamas.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (1)
sporto televizija
idomu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-11-17
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.